Miami Condos For Sale

Properties Found: 624 (Displaying 381 - 400)
1621 Collins, Unit 406, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11928072
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 902 sqft
  • $643 / sqft
$580,000
7135 Collins Ave, Unit 435, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11944168
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,455 sqft
  • $399 / sqft
$581,000
6940 Abbott Ave, Unit 518, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11719712
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,089 sqft
  • $1,435 / sqft
$1,562,500
5600 Collins Ave, Unit 12E, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11879766
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,650 sqft
  • $484 / sqft
$799,000
4301 Collins Ave, Unit 803, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11998994
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 874 sqft
  • $744 / sqft
$650,000
5600 Collins Ave, Unit 5C, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11998705
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,190 sqft
  • $416 / sqft
$495,000
9 Island Ave, Unit 810, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11993046
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,190 sqft
  • $756 / sqft
$900,000
50 S Pointe Dr, Unit 1005, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11871374
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,698 sqft
  • $2,267 / sqft
$3,850,000
2463 Pine Tree Dr, Unit PH, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11983571
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,320 sqft
  • $567 / sqft
$749,000
3200 Collins Ave, Unit 12-8, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11929070
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,085 sqft
  • $548 / sqft
$595,000
4391 Collins Ave, Unit 509/510, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11955904
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,292 sqft
  • $3,250 / sqft
$4,199,000
1228 West Ave, Unit 1415, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11958877
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 940 sqft
  • $552 / sqft
$519,000
650 West Ave, Unit PH09, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11973634
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,351 sqft
  • $1,480 / sqft
$1,999,000
5700 Collins Ave, Unit 5L, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11977237
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,940 sqft
  • $443 / sqft
$860,000
4391 Collins Ave, Unit 506/507, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11983894
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,502 sqft
  • $1,764 / sqft
$2,649,000
7728 Collins Ave, Unit 16, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11991839
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,423 sqft
  • $492 / sqft
$700,000
4401 Collins Ave, Unit 2610/2612, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11993321
  • 2 beds
  • 3 baths
  • 1,528 sqft
  • $1,635 / sqft
$2,499,000
2016 Bay Dr, Unit 203, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11961897
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,100 sqft
  • $266 / sqft
$292,999
8001 Crespi Blvd, Unit 4B, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11872145
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,151 sqft
  • $330 / sqft
$380,000
1500 Ocean Dr, Unit PH-05, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11997096
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,530 sqft
  • $1,503 / sqft
$2,300,000