Miami Condos For Sale

Properties Found: 624 (Displaying 401 - 420)
1688 West Ave, Unit 1205, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11993284
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,070 sqft
  • $607 / sqft
$650,000
1150 Collins Ave, Unit 405, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11976812
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 870 sqft
  • $563 / sqft
$490,000
1611 Meridian Ave, Unit 208, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11943768
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 671 sqft
  • $514 / sqft
$345,000
1401 Bay Rd, Unit 412, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11995682
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 990 sqft
  • $535 / sqft
$530,000
5601 Collins Ave, Unit 1409, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11886718
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 930 sqft
  • $887 / sqft
$825,000
101 20th St, Unit 2706, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11972344
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,316 sqft
  • $3,381 / sqft
$4,450,000
1610 Pennsylvania Ave, Unit 1, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11993896
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 990 sqft
  • $384 / sqft
$380,000
1030 15th St, Unit PH3, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11973019
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,476 sqft
  • $1,050 / sqft
$1,550,000
5151 Collins Ave, Unit 1119, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11994955
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,030 sqft
  • $995 / sqft
$1,025,000
7207 Bay Dr, Unit 11, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11982390
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 903 sqft
  • $331 / sqft
$299,000
1990 Marseille Dr, Unit 402, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11988502
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 798 sqft
  • $363 / sqft
$290,000
6799 Collins Ave, Unit CPH06, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11943746
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,035 sqft
  • $1,063 / sqft
$1,100,000
5151 Collins Ave, Unit 1523, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11427969
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,360 sqft
  • $809 / sqft
$1,100,000
802 Euclid Ave, Unit 305, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11856645
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 870 sqft
  • $454 / sqft
$395,000
8335 E Crespi Blvd, Unit 4, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11993341
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 689 sqft
  • $522 / sqft
$360,000
5555 Collins Ave, Unit 12N, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11918822
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,301 sqft
  • $576 / sqft
$750,000
5555 Collins Ave, Unit 3N, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11993044
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,301 sqft
  • $537 / sqft
$699,000
90 Alton Rd, Unit 811, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11950967
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,130 sqft
  • $1,062 / sqft
$1,200,000
7800 Collins Ave, Unit 203, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11893657
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 930 sqft
  • $581 / sqft
$540,000
1030 15th St, Unit 214, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11941667
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,476 sqft
  • $898 / sqft
$1,325,000