Miami Condos For Sale

Properties Found: 624 (Displaying 421 - 440)
2924 Collins Avenue, Unit 501, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11956598
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 982 sqft
  • $433 / sqft
$424,900
5555 Collins Ave, Unit 15W, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11977773
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,048 sqft
  • $491 / sqft
$514,900
600 72nd Street, Unit 710, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11968799
  • 2 beds
  • 2 baths
$2,086,963
5005 Collins Ave, Unit 825, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11970601
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 964 sqft
  • $482 / sqft
$465,000
421 Meridian Ave, Unit 21, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11886552
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,115 sqft
  • $1,248 / sqft
$1,392,000
120 Jefferson Ave, Unit 12009, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11987274
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,280 sqft
  • $1,133 / sqft
$1,450,000
6620 Indian Creek Dr, Unit 112, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11866455
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,135 sqft
  • $616 / sqft
$699,000
102 24th St, Unit 1215, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11887276
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,687 sqft
  • $2,430 / sqft
$4,100,000
, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11803473
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,200 sqft
  • $667 / sqft
$799,999
6767 Collins Ave, Unit 304, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11990278
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,180 sqft
  • $534 / sqft
$630,000
5600 Collins Ave, Unit 14K, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11990857
  • 2 beds
  • 3 baths
  • 2,120 sqft
  • $991 / sqft
$2,100,000
500 Alton Rd, Unit 2402, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11987245
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,218 sqft
  • $2,459 / sqft
$2,995,000
6610 Indian Creek Dr, Unit 406, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11990582
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 997 sqft
  • $700 / sqft
$698,000
6365 Collins Ave, Unit 4307, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11988270
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,322 sqft
  • $1,989 / sqft
$2,630,000
6801 Collins Ave, Unit 1110DOOR1106, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11961827
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,103 sqft
  • $1,088 / sqft
$1,200,000
6801 Collins Ave, Unit 822DOOR805LEGAL, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11920814
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,181 sqft
  • $1,270 / sqft
$1,500,000
6899 Collins Ave, Unit 1610, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11888674
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,280 sqft
  • $1,055 / sqft
$1,350,000
5161 Collins Ave, Unit 1508, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11990349
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,040 sqft
  • $1,154 / sqft
$1,200,000
6423 Collins Ave, Unit 310, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11897813
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,955 sqft
  • $322 / sqft
$629,000
6767 Collins Ave, Unit 1704, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11990062
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,180 sqft
  • $589 / sqft
$695,000