Miami Condos For Sale

Properties Found: 624 (Displaying 441 - 460)
6515 Collins Ave, Unit 1709, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11989680
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,128 sqft
  • $1,374 / sqft
$1,550,000
5225 Collins Ave, Unit 914, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11803083
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 960 sqft
  • $552 / sqft
$530,000
1611 Meridian Ave, Unit 305, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11988292
  • 2 beds
  • 2 baths
$345,000
5601 Collins Ave, Unit PH-9, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11706445
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 930 sqft
  • $537 / sqft
$499,000
1816 Meridian Ave, Unit 18, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11891751
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 809 sqft
  • $541 / sqft
$438,000
6515 Collins Ave, Unit 708, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11981116
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,097 sqft
  • $1,002 / sqft
$1,099,000
1320 Drexel Ave, Unit 301, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11989328
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 570 sqft
  • $551 / sqft
$314,000
5600 Collins Ave, Unit 16Y, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11971212
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,190 sqft
  • $453 / sqft
$539,000
8701 Collins Ave, Unit 606, Miami Beach, FL 33154
  • MLS# A11968251
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,602 sqft
  • $3,027 / sqft
$4,850,000
6767 Collins Ave, Unit 706, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11975228
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,190 sqft
  • $579 / sqft
$689,500
5600 Collins Ave, Unit D, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11987152
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 2,100 sqft
  • $1,331 / sqft
$2,795,000
1100 West Avenue, Unit 416, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11979347
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,088 sqft
  • $642 / sqft
$699,000
5001 Collins Ave, Unit 8C, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11886020
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,197 sqft
  • $668 / sqft
$800,000
448 Ocean Dr, Unit 302, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11987728
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,446 sqft
  • $1,590 / sqft
$2,299,000
1520 Michigan Ave, Unit 1, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11951736
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,456 sqft
  • $1,030 / sqft
$1,500,000
6305 Indian Creek Dr, Unit 4D, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11935120
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,072 sqft
  • $512 / sqft
$549,000
6580 Indian Creek Dr, Unit 201, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11645752
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,293 sqft
  • $502 / sqft
$649,000
2655 Collins Ave, Unit 706, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11454643
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,122 sqft
  • $428 / sqft
$480,000
5445 Collins Ave, Unit P2, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11865220
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 2,070 sqft
  • $768 / sqft
$1,590,000
1300 Monad Ter, Unit 7C, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11980541
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,453 sqft
  • $1,858 / sqft
$2,700,000