Miami Condos For Sale

Properties Found: 624 (Displaying 461 - 480)
2555 Collins Ave, Unit 2002, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11985937
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,005 sqft
  • $746 / sqft
$750,000
2225 Fisher Island Dr, Unit 3205, Miami Beach, FL 33109
  • MLS# A11951509
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,912 sqft
  • $2,082 / sqft
$3,980,000
100 S Pointe Dr, Unit 908, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11166084
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,757 sqft
  • $4,550 / sqft
$7,995,000
5225 Collins Ave, Unit 1114, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11672679
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 960 sqft
  • $551 / sqft
$529,000
7326 Collins Ave, Unit 208, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11985718
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 644 sqft
  • $668 / sqft
$430,000
1775 Washington Ave, Unit 14F, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11922697
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 960 sqft
  • $624 / sqft
$599,000
4925 Collins Ave, Unit 4A, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11982303
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,757 sqft
  • $853 / sqft
$1,499,000
2655 Collins Ave, Unit 504, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11980638
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,190 sqft
  • $483 / sqft
$575,000
400 Alton Rd, Unit 2309, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11929770
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,437 sqft
  • $1,113 / sqft
$1,599,000
8345 Byron Ave, Unit 6, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11927173
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 879 sqft
  • $324 / sqft
$285,000
4301 Collins Ave, Unit 202, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11955856
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 990 sqft
  • $576 / sqft
$570,000
1623 Collins Ave, Unit 812, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11947710
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,088 sqft
  • $758 / sqft
$825,000
500 Alton Rd, Unit 3604, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11853899
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,434 sqft
  • $2,406 / sqft
$3,450,000
5700 Collins Ave, Unit 5B, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11698216
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,030 sqft
  • $476 / sqft
$490,000
2301 Collins Ave, Unit 837, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11580942
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 960 sqft
  • $2,240 / sqft
$2,150,000
810 7th St, Unit 102, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11953228
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 469 sqft
  • $638 / sqft
$299,000
6000 Collins Ave, Unit 111, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11984088
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,700 sqft
  • $482 / sqft
$819,000
2615 Collins Ave, Unit 24, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11652100
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 740 sqft
  • $696 / sqft
$515,000
1450 Meridian Ave, Unit 201, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11548612
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 595 sqft
  • $714 / sqft
$425,000
6940 Abbott Ave, Unit PH, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11873086
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,171 sqft
  • $2,135 / sqft
$2,500,000