Miami Condos For Sale

Properties Found: 624 (Displaying 481 - 500)
5401 Collins Ave, Unit 107, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11956055
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,120 sqft
  • $585 / sqft
$655,000
8024 Tatum Waterway Dr, Unit 5A, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11982572
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,200 sqft
  • $358 / sqft
$429,999
829 4th St, Unit 3, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11982158
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,930 sqft
  • $2,205 / sqft
$4,255,000
829 4th St, Unit 4, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11982560
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,930 sqft
  • $2,640 / sqft
$5,095,000
1621 Collins Ave, Unit 505, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11915252
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 874 sqft
  • $880 / sqft
$769,000
1775 Washington Ave, Unit 8B, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11896585
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 960 sqft
  • $516 / sqft
$495,000
5750 Collins Ave, Unit 4F, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11981966
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,515 sqft
  • $488 / sqft
$739,000
101 20, Unit 1803/5, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11755848
  • 2 beds
  • 2 baths
$4,775,000
3200 Collins Ave, Unit 10-1, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11981574
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,085 sqft
  • $581 / sqft
$630,000
5225 Collins Ave, Unit 1214, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11979598
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 960 sqft
  • $542 / sqft
$520,000
6423 Collins Ave, Unit 309, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11772645
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,805 sqft
  • $537 / sqft
$970,000
6423 Collins Ave, Unit 809, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11949495
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,805 sqft
  • $396 / sqft
$715,000
1700 Meridian Ave, Unit 203, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11963135
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,014 sqft
  • $985 / sqft
$999,000
2301 Collins Ave, Unit 1041/42, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11978801
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,260 sqft
  • $1,587 / sqft
$1,999,000
846 Jefferson Ave, Unit 8, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11977242
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,130 sqft
  • $397 / sqft
$449,000
300 Collins Ave, Unit 3D, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11821778
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,402 sqft
  • $2,140 / sqft
$3,000,000
811 Jefferson Ave, Unit 204, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11961559
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 580 sqft
  • $464 / sqft
$269,000
5700 Collins Ave, Unit 3C, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11831130
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,030 sqft
  • $422 / sqft
$435,000
1000 West Ave, Unit 825, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11976042
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,197 sqft
  • $1,002 / sqft
$1,199,000
1308 Sw Drexel Ave, Unit 209, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11942548
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 670 sqft
  • $530 / sqft
$355,000