Miami Condos For Sale

Properties Found: 624 (Displaying 501 - 520)
8701 Collins Ave, Unit 404, Miami Beach, FL 33154
  • MLS# A11978073
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,457 sqft
  • $3,106 / sqft
$4,526,000
1605 Bay Rd, Unit 407, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11942014
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 950 sqft
  • $463 / sqft
$440,000
4701 N Meridian Ave, Unit 315, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11942123
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,934 sqft
  • $1,494 / sqft
$2,890,000
2625 Collins Ave, Unit 1109, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11956435
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,075 sqft
  • $641 / sqft
$689,000
580 72nd Street, Unit 2102, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11895225
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 995 sqft
  • $2,136 / sqft
$2,125,000
2655 Collins Ave, Unit 2301, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11957518
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,645 sqft
  • $565 / sqft
$929,000
, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11762004
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 930 sqft
  • $559 / sqft
$520,000
5700 Collins Ave, Unit 3A, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11977433
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,030 sqft
  • $612 / sqft
$630,000
1688 West Ave, Unit G-08, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11973363
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 980 sqft
  • $536 / sqft
$525,000
5401 Collins Ave, Unit 340, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11949111
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,230 sqft
  • $467 / sqft
$575,000
6917 Collins Ave, Unit 503, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11934430
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,238 sqft
  • $723 / sqft
$895,000
801 8th St, Unit 201, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11975731
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 608 sqft
  • $510 / sqft
$310,000
1500 Bay Rd, Unit 1528S, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11792190
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,072 sqft
  • $793 / sqft
$850,000
11 Island Ave, Unit 411, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11944310
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,733 sqft
  • $690 / sqft
$1,195,000
5001 Collins Ave, Unit 14C, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11941464
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,197 sqft
  • $564 / sqft
$675,000
2625 Collins Ave, Unit 1507, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11895596
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,305 sqft
  • $689 / sqft
$899,000
2301 Collins Ave, Unit 407, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11831151
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,230 sqft
  • $1,935 / sqft
$2,380,000
5875 Collins Ave, Unit 1704, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11764011
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,556 sqft
  • $1,411 / sqft
$2,195,000
7441 Wayne Ave, Unit 10E, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11827055
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,145 sqft
  • $425 / sqft
$487,000
2200 Bay Dr, Unit 3, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11852415
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,035 sqft
  • $386 / sqft
$400,000