Miami Condos For Sale

Properties Found: 624 (Displaying 521 - 540)
2301 Collins Ave, Unit 1414/1415, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11905454
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,640 sqft
  • $1,707 / sqft
$2,799,000
5700 Collins Ave, Unit 11B, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11912325
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,030 sqft
  • $582 / sqft
$599,000
3411 Indian Creek Dr, Unit 704, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11877274
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,200 sqft
  • $1,041 / sqft
$1,249,500
6799 Collins Ave, Unit 201, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11971368
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,255 sqft
  • $920 / sqft
$1,154,600
1881 Washington Ave, Unit 12E, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11972300
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 940 sqft
  • $473 / sqft
$445,000
7947 Fisher Island Dr, Unit 7947, Miami Beach, FL 33109
  • MLS# A11928074
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 2,530 sqft
  • $2,332 / sqft
$5,900,000
580 72nd St, Unit 1608, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11928162
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 802 sqft
  • $1,746 / sqft
$1,400,000
101 20th St, Unit 3202, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11926584
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,213 sqft
  • $3,298 / sqft
$4,000,000
6422 Collins Ave, Unit 701, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11891326
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,330 sqft
  • $488 / sqft
$649,000
1688 West Ave, Unit 401, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11925242
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,070 sqft
  • $673 / sqft
$720,000
1623 Collins Ave, Unit 218, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11934070
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,108 sqft
  • $884 / sqft
$980,000
7300 Wayne Ave, Unit 317, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11753559
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,069 sqft
  • $323 / sqft
$345,000
4701 N Meridian Ave, Unit 222, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11878586
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 2,878 sqft
  • $1,911 / sqft
$5,500,000
1027 Pennsylvania Ave, Unit 103, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11970060
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 800 sqft
  • $518 / sqft
$414,000
1 Century Ln, Unit 209, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11462758
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,210 sqft
  • $789 / sqft
$955,000
1100 West Ave, Unit 816, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11968774
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,088 sqft
  • $689 / sqft
$750,000
7300 Wayne Ave, Unit 405, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11968172
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,073 sqft
  • $336 / sqft
$360,000
2625 Collins Ave, Unit 608, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11886588
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,305 sqft
  • $456 / sqft
$595,000
7441 Wayne Ave, Unit 6B, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11734739
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,020 sqft
  • $391 / sqft
$399,000
5775 Collins Ave, Unit 506, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11966515
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,363 sqft
  • $2,568 / sqft
$3,500,000