Miami Condos For Sale

Properties Found: 624 (Displaying 541 - 560)
6039 Collins Ave, Unit 1517, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11966325
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,667 sqft
  • $558 / sqft
$930,000
6801 Collins Ave, Unit DOOR1409DEED1401, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11858316
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 993 sqft
  • $1,002 / sqft
$995,000
5255 Collins Ave, Unit 5D, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11922713
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 2,534 sqft
  • $375 / sqft
$950,000
5600 Collins Ave, Unit 11W, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11861323
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,190 sqft
  • $420 / sqft
$500,000
5235 Fisher Island Dr, Unit 5235, Miami Beach, FL 33109
  • MLS# A11807441
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,950 sqft
  • $1,995 / sqft
$3,890,000
1045 Lenox Ave, Unit 7, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11939698
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 925 sqft
  • $539 / sqft
$499,000
580 72nd St, Unit 1210, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11961727
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 813 sqft
  • $1,870 / sqft
$1,520,000
6305 Indian Creek Dr, Unit 6B, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11957565
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,056 sqft
  • $507 / sqft
$535,000
1900 Sunset Harbour Dr, Unit 1009, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11959976
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,130 sqft
  • $792 / sqft
$895,000
650 West Ave, Unit 712, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11957719
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,147 sqft
  • $1,024 / sqft
$1,175,000
9 Island Ave, Unit 710, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11957519
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,190 sqft
  • $797 / sqft
$949,000
2401 Collins Ave, Unit 1808, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11860070
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,619 sqft
  • $710 / sqft
$1,150,000
635 12th St, Unit 11, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11935475
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 640 sqft
  • $484 / sqft
$310,000
1127 Euclid Ave, Unit 206, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11919269
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 682 sqft
  • $565 / sqft
$385,000
6301 Collins Ave, Unit 2107, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11877843
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,340 sqft
  • $933 / sqft
$1,250,000
304 Ocean Dr, Unit 302, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11955439
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,160 sqft
  • $2,284 / sqft
$2,650,000
756 84th St, Unit B, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11929280
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,505 sqft
  • $1,163 / sqft
$1,750,000
756 84th St, Unit C, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11929502
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,505 sqft
  • $1,279 / sqft
$1,925,000
300 Euclid Ave, Unit 209, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11952059
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,190 sqft
  • $756 / sqft
$900,000
6799 Collins Ave, Unit 312, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11742089
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,035 sqft
  • $724 / sqft
$749,000