Miami Condos For Sale

Properties Found: 624 (Displaying 41 - 60)
8101 Byron Ave, Unit 509, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11981148
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,124 sqft
  • $512 / sqft
$575,000
734 Michigan Ave, Unit 6, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12020411
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,381 sqft
  • $1,028 / sqft
$1,420,000
100 Lincoln Rd, Unit PH12, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11974275
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,490 sqft
  • $772 / sqft
$1,150,000
1308 Drexel Ave, Unit 103, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11978644
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 720 sqft
  • $444 / sqft
$320,000
1800 Sunset Harbour Dr, Unit 715, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11910832
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,140 sqft
  • $613 / sqft
$699,000
2401 Collins Ave, Unit 509, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11952497
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,368 sqft
  • $452 / sqft
$619,000
421 Meridian Ave, Unit 15, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11836009
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,013 sqft
  • $1,273 / sqft
$1,290,000
1881 Washington Ave, Unit 4B, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12019130
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 940 sqft
  • $484 / sqft
$455,000
6000 Indian Creek Dr, Unit 10A, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A12003870
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,300 sqft
  • $769 / sqft
$1,000,000
6450 Collins Ave, Unit 202, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11965174
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,006 sqft
  • $363 / sqft
$365,000
6801 Collins Ave, Unit 1206, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11545872
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,103 sqft
  • $1,428 / sqft
$1,575,000
6801 Collins Ave, Unit 818, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11866794
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 887 sqft
  • $918 / sqft
$814,000
5875 Collins Ave, Unit 1503, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11873010
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,094 sqft
  • $1,737 / sqft
$1,900,000
, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11300116
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,030 sqft
  • $854 / sqft
$880,000
1500 Bay Rd, Unit 1568S, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12013509
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,020 sqft
  • $588 / sqft
$600,000
1775 Washington Ave, Unit 11C, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11966697
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,010 sqft
  • $583 / sqft
$588,800
6965 Harding Ave, Unit 305, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A12018733
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 871 sqft
  • $419 / sqft
$365,000
2555 Collins Ave, Unit 1003, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A12019790
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,285 sqft
  • $739 / sqft
$949,000
6039 Collins Ave, Unit 924, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A12020178
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,206 sqft
  • $493 / sqft
$595,000
9 Island Ave, Unit 2304, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11977137
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,440 sqft
  • $1,736 / sqft
$2,500,000