Miami Condos For Sale

Properties Found: 624 (Displaying 101 - 120)
7300 Wayne Ave, Unit 217, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11978896
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,069 sqft
  • $299 / sqft
$320,000
1330 West Ave, Unit PH05, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12016299
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,581 sqft
  • $1,048 / sqft
$1,657,000
1605 Meridian Ave, Unit 401, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11924781
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 956 sqft
  • $502 / sqft
$480,000
6000 Collins Ave, Unit 330, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11922589
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,700 sqft
  • $441 / sqft
$749,000
1617 Jefferson Ave, Unit 204, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11991023
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 976 sqft
  • $446 / sqft
$435,000
8040 Tatum Waterway Dr, Unit 5, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11981329
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,059 sqft
  • $329 / sqft
$348,000
8530 Byron Ave, Unit 302, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A12014882
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,092 sqft
  • $453 / sqft
$495,000
2301 Collins Ave, Unit 1006, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11955496
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,230 sqft
  • $1,862 / sqft
$2,290,000
540 West Ave, Unit 2311, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11945424
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,223 sqft
  • $1,554 / sqft
$1,900,000
6899 Collins Ave, Unit 2208, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A12010023
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,290 sqft
  • $2,085 / sqft
$2,690,000
8530 Byron Ave, Unit 402, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11976979
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,092 sqft
  • $448 / sqft
$489,600
1800 Sunset Harbour Dr, Unit 803, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11924365
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,130 sqft
  • $650 / sqft
$735,000
600 15th St, Unit 10, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11935306
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 643 sqft
  • $538 / sqft
$345,900
3 Island Ave, Unit 08I, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12016502
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,381 sqft
  • $1,083 / sqft
$1,495,000
2401 Collins Ave, Unit 1708, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11908522
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,619 sqft
  • $616 / sqft
$998,000
1623 Collins Ave, Unit 318, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11993423
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,108 sqft
  • $830 / sqft
$920,000
580 72nd St, Unit 1708, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11994243
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 802 sqft
  • $1,906 / sqft
$1,529,000
5750 Collins Ave, Unit 3J, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A12015605
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,362 sqft
  • $366 / sqft
$499,000
5161 Collins Ave, Unit 315, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11812766
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,030 sqft
  • $757 / sqft
$780,000
1300 Alton Rd, Unit 3C, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12000365
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 695 sqft
  • $568 / sqft
$394,999