Miami Condos For Sale

Properties Found: 624 (Displaying 141 - 160)
6301 Collins Ave, Unit 1102, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A12016572
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,400 sqft
  • $1,036 / sqft
$1,450,741
20 Island Ave, Unit 1401, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12016042
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,403 sqft
  • $855 / sqft
$1,199,000
5225 Collins Ave, Unit 1519, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A12010289
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,200 sqft
  • $749 / sqft
$899,000
5225 Collins Ave, Unit 407, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A12014777
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 960 sqft
  • $573 / sqft
$550,000
1127 Euclid Ave, Unit 203, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11981719
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 613 sqft
  • $432 / sqft
$265,000
5225 Collins Ave, Unit 714, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11968946
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 960 sqft
  • $572 / sqft
$549,000
90 Alton Rd, Unit 1409, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11996335
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,080 sqft
  • $832 / sqft
$899,000
6801 Collins Ave, Unit PH06DEEDPH10, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11916609
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,200 sqft
  • $938 / sqft
$1,125,000
5255 Collins Ave, Unit 14D, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11859059
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 2,534 sqft
  • $473 / sqft
$1,199,000
1621 Bay Rd, Unit 606, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11913504
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 870 sqft
  • $620 / sqft
$539,000
7125 Bay Dr, Unit 201, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11800566
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,011 sqft
  • $336 / sqft
$339,900
245 Michigan Ave, Unit LP-4, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11961071
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,488 sqft
  • $769 / sqft
$1,145,000
580 72nd St, Unit 1702, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A12004353
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 995 sqft
  • $1,965 / sqft
$1,955,000
5555 Collins Ave, Unit 14U, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11806192
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,048 sqft
  • $524 / sqft
$549,000
7135 Collins Ave, Unit 625, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11991576
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,455 sqft
  • $480 / sqft
$699,000
1018 Meridian Ave, Unit 8, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11972929
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 950 sqft
  • $441 / sqft
$419,000
1621 Collins Ave, Unit 701, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11881764
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,088 sqft
  • $744 / sqft
$810,000
6899 Collins Ave, Unit 1205, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11941609
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,290 sqft
  • $1,779 / sqft
$2,295,000
2555 Collins Ave, Unit 2112, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11887001
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,005 sqft
  • $741 / sqft
$745,000
9 Island Ave, Unit 406, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11834290
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,440 sqft
  • $1,317 / sqft
$1,895,888