Miami Condos For Sale

Properties Found: 624 (Displaying 161 - 180)
3737 Collins Ave, Unit S-803, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11983354
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,621 sqft
  • $1,450 / sqft
$2,350,000
304 Ocean Dr, Unit 102, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11967591
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,006 sqft
  • $2,286 / sqft
$2,300,000
6770 Indian Creek Dr, Unit 6-D, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A12016011
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,326 sqft
  • $219 / sqft
$290,000
6799 Collins Ave, Unit 412, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11968652
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,035 sqft
  • $868 / sqft
$897,900
1330 West Ave, Unit 1811, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11957778
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,084 sqft
  • $728 / sqft
$789,000
7441 Wayne Ave, Unit 11A, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A12002807
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,105 sqft
  • $357 / sqft
$395,000
6770 Indian Creek Dr, Unit 7P, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A12016014
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,326 sqft
  • $264 / sqft
$350,000
7441 Wayne Ave, Unit 4G, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A12015222
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,207 sqft
  • $302 / sqft
$365,000
1201 20th St, Unit 314, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11805294
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,334 sqft
  • $1,567 / sqft
$2,090,000
7441 Wayne Ave, Unit 15E, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11845158
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,145 sqft
  • $349 / sqft
$400,000
1500 Ocean Dr, Unit 907, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11922530
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,170 sqft
  • $1,346 / sqft
$1,575,000
500 Alton Rd, Unit 2904, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12013456
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,434 sqft
  • $2,232 / sqft
$3,200,000
6899 Collins Ave, Unit 1008, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11932563
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,290 sqft
  • $1,628 / sqft
$2,100,000
5555 Collins Ave, Unit 8Z, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11656140
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,064 sqft
  • $409 / sqft
$435,000
345 Ocean Dr, Unit 326, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12011811
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 659 sqft
  • $1,252 / sqft
$825,000
1228 Pennsylvania Ave, Unit 7, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11989126
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 700 sqft
  • $471 / sqft
$330,000
900 Bay Dr, Unit 125, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11968358
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,520 sqft
  • $295 / sqft
$449,000
750 Pennsylvania Ave, Unit 1, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12004550
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 700 sqft
  • $470 / sqft
$329,000
1865 79th Street Cswy, Unit 14K, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11997033
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,509 sqft
  • $288 / sqft
$435,000
5401 Collins Ave, Unit 1514, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11992108
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 980 sqft
  • $663 / sqft
$650,000