Miami Condos For Sale

Properties Found: 9 (Displaying 1 - 9)
7491 Sw 10th Ct, Unit 201B, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A12015391
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,150 sqft
  • $148 / sqft
$170,000
1608 Belmont Ln, Unit 1608, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11963897
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,480 sqft
  • $220 / sqft
$325,000
8011 Southgate Blvd, Unit L8, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11998246
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,010 sqft
  • $297 / sqft
$300,000
1201 Sw 50th Ave, Unit 213-4, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11949027
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,027 sqft
  • $194 / sqft
$199,000
2407 Belmont Ln, Unit 2407, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11966795
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,553 sqft
  • $167 / sqft
$259,000
1419 Avon Ln, Unit 216, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11937822
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,215 sqft
  • $222 / sqft
$269,999
8010 Hampton Blvd, Unit 211, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11911833
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,480 sqft
  • $149 / sqft
$220,000
7471 Sw 10th Ct, Unit 102D, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11990487
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,150 sqft
  • $217 / sqft
$250,000
, North Lauderdale, FL 33068
  • MLS# A11957127
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,480 sqft
  • $257 / sqft
$380,000