Miami Condos For Sale

Properties Found: 529 (Displaying 1 - 20)
175 Se 25 Rd, Unit 3003, Miami, FL 33129
  • MLS# A12000114
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,946 sqft
  • $2,287 / sqft
$4,450,000
6445 Sw 152nd Pl, Unit 6-45, Miami, FL 33193
  • MLS# A11954096
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,050 sqft
  • $385 / sqft
$404,495
88 Sw 7th St, Unit PH4202, Miami, FL 33130
  • MLS# A12017766
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 2,514 sqft
  • $2,347 / sqft
$5,900,000
2843 S Bayshore Dr, Unit 11F, Miami, FL 33133
  • MLS# A12019403
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,682 sqft
  • $1,040 / sqft
$1,750,000
159 Ne 6th St, Unit 4016, Miami, FL 33132
  • MLS# A12020767
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,230 sqft
  • $1,382 / sqft
$1,700,000
6255 Kendale Lakes Cir, Unit 218, Miami, FL 33183
  • MLS# A12003167
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,220 sqft
  • $229 / sqft
$279,000
335 S Biscayne Blvd, Unit 1209, Miami, FL 33131
  • MLS# A12017250
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,792 sqft
  • $831 / sqft
$1,490,000
495 Brickell Ave, Unit 2401, Miami, FL 33131
  • MLS# A11989343
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,870 sqft
  • $855 / sqft
$1,599,000
650 Ne 32nd St, Unit 2101, Miami, FL 33137
  • MLS# A12009293
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,646 sqft
  • $896 / sqft
$1,475,000
488 Ne 18th St, Unit 715, Miami, FL 33132
  • MLS# A11998298
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 2,018 sqft
  • $1,085 / sqft
$2,190,000
700 Ne 24th St, Unit 1103, Miami, FL 33137
  • MLS# A11969488
  • 3 beds
  • 3 baths
$1,595,000
700 Ne 24 St, Unit 1406, Miami, FL 33137
  • MLS# A11972556
  • 3 beds
  • 2 baths
$2,500,000
92 Sw 3rd St, Unit 1201, Miami, FL 33130
  • MLS# A12020661
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,544 sqft
  • $544 / sqft
$839,900
8331 Sw 124th Ave, Unit 105-14, Miami, FL 33183
  • MLS# A12007174
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,690 sqft
  • $314 / sqft
$529,900
788 Ne 23rd St, Unit 2302, Miami, FL 33137
  • MLS# A11989926
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 2,743 sqft
  • $1,148 / sqft
$3,150,000
14903 Sw 80th St, Unit 201, Miami, FL 33193
  • MLS# A12024331
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,220 sqft
  • $291 / sqft
$355,000
851 Ne 1st Ave, Unit 811, Miami, FL 33132
  • MLS# A11977178
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 2,202 sqft
  • $613 / sqft
$1,350,000
700 Ne 24, Unit 2606, Miami, FL 33137
  • MLS# A11989056
  • 3 beds
  • 3 baths
$1,590,000
1155 Brickell Bay Dr, Unit 1702, Miami, FL 33131
  • MLS# A12000711
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,470 sqft
  • $612 / sqft
$900,000
175 Se 25 Rd, Unit 2803, Miami, FL 33129
  • MLS# A12005293
  • 3 beds
  • 3 baths
$3,850,000