Miami Condos For Sale

Properties Found: 529 (Displaying 201 - 220)
900 Biscayne Blvd, Unit 2602, Miami, FL 33132
  • MLS# A11909894
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,575 sqft
  • $805 / sqft
$1,268,000
15685 Sw 82nd Cir Ln, Unit 28, Miami, FL 33193
  • MLS# A11999962
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,258 sqft
  • $278 / sqft
$350,000
31 Se 5th St, Unit 4121, Miami, FL 33131
  • MLS# A11975057
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,513 sqft
  • $552 / sqft
$835,000
2555 Ne 193rd St, Unit 2122, Miami, FL 33180
  • MLS# A11989180
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,376 sqft
  • $340 / sqft
$468,000
801 Brickell Key Blvd, Unit 1503, Miami, FL 33131
  • MLS# A12005215
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,659 sqft
  • $781 / sqft
$1,295,000
488 Ne 18th St, Unit 2112, Miami, FL 33132
  • MLS# A11972650
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 2,018 sqft
  • $1,115 / sqft
$2,250,000
68 Se 6th St, Unit 1904, Miami, FL 33131
  • MLS# A12012587
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,641 sqft
  • $899 / sqft
$1,475,000
8964 W Flagler St, Unit 206, Miami, FL 33174
  • MLS# A12002327
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,420 sqft
  • $310 / sqft
$440,000
1312 Ne 117th Ter, Unit 1, Miami, FL 33161
  • MLS# A11745576
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,300 sqft
  • $300 / sqft
$690,000
465 Brickell Ave, Unit 2301, Miami, FL 33131
  • MLS# A11997632
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,825 sqft
  • $1,008 / sqft
$1,840,000
1000 Venetian Way, Unit 1902, Miami, FL 33139
  • MLS# A11884322
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,010 sqft
  • $1,119 / sqft
$2,250,000
9125 Sw 77th Ave, Unit 103, Miami, FL 33156
  • MLS# A11850833
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,190 sqft
  • $273 / sqft
$325,000
200 Biscayne Boulevard Way, Unit 1406, Miami, FL 33131
  • MLS# A11989999
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,607 sqft
  • $887 / sqft
$1,425,000
488 Ne 18th St, Unit 3715, Miami, FL 33132
  • MLS# A12005135
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 2,018 sqft
  • $1,177 / sqft
$2,375,000
430 Ne 210th Cir Ter, Unit 201-3, Miami, FL 33179
  • MLS# A12013066
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,064 sqft
  • $249 / sqft
$265,000
15075 Sw 113th Ter, Miami, FL 33196
  • MLS# A11997243
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,506 sqft
  • $325 / sqft
$490,000
7993 Sw 9th Ter, Miami, FL 33144
  • MLS# A12016113
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,240 sqft
  • $588 / sqft
$729,000
20310 Ne 3rd Ct, Unit 2, Miami, FL 33179
  • MLS# A11936514
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,185 sqft
  • $224 / sqft
$265,000
671 Ne 195th St, Unit 329E, Miami, FL 33179
  • MLS# A11947539
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,562 sqft
  • $191 / sqft
$299,000
848 Brickell Key Dr, Unit 1906, Miami, FL 33131
  • MLS# A11852370
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,293 sqft
  • $872 / sqft
$2,000,000