Miami Condos For Sale

Properties Found: 528 (Displaying 221 - 240)
1425 Brickell Ave, Unit 52BC, Miami, FL 33131
  • MLS# A11723731
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 4,470 sqft
  • $1,359 / sqft
$6,076,000
2127 Brickell Ave, Unit 2005, Miami, FL 33129
  • MLS# A12015934
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,310 sqft
  • $952 / sqft
$2,199,900
3470 E Coast Ave, Unit H2201, Miami, FL 33137
  • MLS# A11927313
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,577 sqft
  • $856 / sqft
$1,350,000
50 Biscayne Blvd, Unit 4208, Miami, FL 33132
  • MLS# A11723326
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,357 sqft
  • $682 / sqft
$925,000
2000 N Bayshore Dr, Unit 702, Miami, FL 33137
  • MLS# A11995613
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,332 sqft
  • $450 / sqft
$600,000
4900 Sw 149th Ct, Unit 12C, Miami, FL 33185
  • MLS# A11918762
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,560 sqft
  • $281 / sqft
$439,000
1800 Ne 114th St, Unit 909, Miami, FL 33181
  • MLS# A11952676
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,320 sqft
  • $209 / sqft
$485,000
10794 N Kendall Dr, Unit B2, Miami, FL 33176
  • MLS# A11977412
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,130 sqft
  • $292 / sqft
$330,000
456 Ne 29th St, Unit 901, Miami, FL 33137
  • MLS# A12014903
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,304 sqft
  • $998 / sqft
$2,300,000
2900 Ne 7th Ave, Unit 3207, Miami, FL 33137
  • MLS# A12015001
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 1,868 sqft
  • $1,150 / sqft
$2,149,000
1 Grove Isle Dr, Unit A1809, Miami, FL 33133
  • MLS# A12012849
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,614 sqft
  • $1,339 / sqft
$3,499,000
60 Sw 13th St, Unit 3800, Miami, FL 33130
  • MLS# A11989452
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,415 sqft
  • $580 / sqft
$1,400,000
456 Ne 29th St, Unit 2404, Miami, FL 33137
  • MLS# A11974733
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,142 sqft
  • $1,165 / sqft
$2,495,000
, Miami, FL 33137
  • MLS# A11994538
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 1,868 sqft
  • $1,164 / sqft
$2,175,000
11113 Biscayne Blvd, Unit 558, Miami, FL 33181
  • MLS# A12008375
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,749 sqft
  • $327 / sqft
$899,000
3581 E Glencoe St, Unit 302, Miami, FL 33133
  • MLS# A11771759
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,978 sqft
  • $1,174 / sqft
$3,495,000
10330 Sw 154th Cir Ct, Unit 51, Miami, FL 33196
  • MLS# A12013485
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,450 sqft
  • $289 / sqft
$419,500
801 S Miami Ave, Unit 5702, Miami, FL 33130
  • MLS# A12013900
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,179 sqft
  • $1,377 / sqft
$2,999,999
31 Se 5th St, Unit 4212, Miami, FL 33131
  • MLS# A12000491
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,419 sqft
  • $634 / sqft
$899,000
9907 Nw 9th St Cir, Unit 15-20, Miami, FL 33172
  • MLS# A11942772
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,536 sqft
  • $212 / sqft
$325,000