Miami Condos For Sale

Properties Found: 528 (Displaying 241 - 260)
1481 Sw 124th Ct, Unit 7-C, Miami, FL 33184
  • MLS# A12013457
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,420 sqft
  • $370 / sqft
$525,000
3131 Ne 7th Ave, Unit 3104, Miami, FL 33137
  • MLS# A11809559
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,526 sqft
  • $1,016 / sqft
$1,550,000
1420 Brickell Bay Dr, Unit 1001A, Miami, FL 33131
  • MLS# A12002336
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,433 sqft
  • $802 / sqft
$1,149,000
1420 Brickell Bay Dr, Unit 1401A, Miami, FL 33131
  • MLS# A12001263
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,433 sqft
  • $767 / sqft
$1,099,000
12984 Sw 88th Ln, Unit B104, Miami, FL 33186
  • MLS# A11997690
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,108 sqft
  • $322 / sqft
$357,000
15701 Sw 137th Ave, Unit 204, Miami, FL 33177
  • MLS# A11962006
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,120 sqft
  • $281 / sqft
$315,000
1331 Brickell Bay Dr, Unit 2907, Miami, FL 33131
  • MLS# A11936941
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,130 sqft
  • $1,310 / sqft
$2,790,000
929 Ne 211th St, Miami, FL 33179
  • MLS# A12013873
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,320 sqft
  • $360 / sqft
$475,000
8820 Sw 123rd Ct, Unit L410, Miami, FL 33186
  • MLS# A11820377
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,150 sqft
  • $317 / sqft
$365,000
13223 Sw 111th Ter, Unit 34-3, Miami, FL 33186
  • MLS# A12011716
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,340 sqft
  • $354 / sqft
$475,000
9125 Sw 77th Ave, Unit 802, Miami, FL 33156
  • MLS# A12012976
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,280 sqft
  • $332 / sqft
$425,000
8415 Sw 107th Ave, Unit 116W, Miami, FL 33173
  • MLS# A11931601
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,300 sqft
  • $215 / sqft
$279,500
5 Grove Isle Dr, Unit L501, Miami, FL 33133
  • MLS# A11951891
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 3,246 sqft
  • $2,434 / sqft
$7,900,000
, Miami, FL 33165
  • MLS# A11982697
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,310 sqft
  • $294 / sqft
$385,000
9716 Hammocks Blvd, Unit 101, Miami, FL 33196
  • MLS# A12000514
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 993 sqft
  • $368 / sqft
$365,000
68 Se 6th St, Unit 2304, Miami, FL 33131
  • MLS# A12010980
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,660 sqft
  • $837 / sqft
$1,390,000
495 Brickell Ave, Unit PH-5703, Miami, FL 33131
  • MLS# A12000089
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,172 sqft
  • $1,197 / sqft
$2,600,000
300 Biscayne Boulevard Way, Unit 2103C, Miami, FL 33131
  • MLS# A11992107
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 3,078 sqft
  • $1,462 / sqft
$4,500,000
1331 Brickell Bay Dr, Unit 4107, Miami, FL 33131
  • MLS# A11945173
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,130 sqft
  • $1,291 / sqft
$2,750,000
900 Biscayne Blvd, Unit 501, Miami, FL 33132
  • MLS# A12011609
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,845 sqft
  • $758 / sqft
$1,399,000