Miami Condos For Sale

Properties Found: 528 (Displaying 281 - 300)
275 Ne 18th St, Unit 708, Miami, FL 33132
  • MLS# A11918373
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,305 sqft
  • $441 / sqft
$575,000
701 Brickell Key Blvd, Unit 1912, Miami, FL 33131
  • MLS# A11991687
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,655 sqft
  • $804 / sqft
$1,330,000
3400 Sw 27th Ave, Unit 2202, Miami, FL 33133
  • MLS# A12008666
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 4,935 sqft
  • $2,614 / sqft
$12,900,000
465 Brickell Ave, Unit 4301, Miami, FL 33131
  • MLS# A11975401
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,825 sqft
  • $1,173 / sqft
$2,140,000
1200 Brickell Bay Dr, Unit 2202, Miami, FL 33131
  • MLS# A11932036
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,232 sqft
  • $893 / sqft
$1,100,000
465 Brickell Ave, Unit 701, Miami, FL 33131
  • MLS# A12009381
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,977 sqft
  • $956 / sqft
$1,890,000
851 Ne 1st Ave, Unit 2101, Miami, FL 33132
  • MLS# A11950268
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 2,204 sqft
  • $749 / sqft
$1,650,000
2835 Tigertail Ave, Unit PH04, Miami, FL 33133
  • MLS# A12004168
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 3,793 sqft
  • $2,300 / sqft
$8,723,900
15540 Sw 136th St, Unit 109, Miami, FL 33196
  • MLS# A11985403
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,384 sqft
  • $307 / sqft
$425,000
175 Se 25 Rd, Unit 2003, Miami, FL 33129
  • MLS# A11998064
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,946 sqft
  • $2,199 / sqft
$4,280,000
175 Se 25 Rd, Unit 501, Miami, FL 33129
  • MLS# A12001413
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,108 sqft
  • $2,040 / sqft
$4,300,000
848 Brickell Key Dr, Unit LPH4401, Miami, FL 33131
  • MLS# A11973196
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,353 sqft
  • $1,551 / sqft
$3,650,000
690 Sw 1st Ct, Unit 2101, Miami, FL 33130
  • MLS# A11912178
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,337 sqft
  • $542 / sqft
$725,000
851 Ne 1st Ave, Unit 1412, Miami, FL 33132
  • MLS# A12008738
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 2,165 sqft
  • $624 / sqft
$1,350,000
10012 Nw 7th St, Unit 216, Miami, FL 33172
  • MLS# A12001339
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,445 sqft
  • $290 / sqft
$419,000
175 Se 25 Rd, Unit 3403, Miami, FL 33129
  • MLS# A12009156
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,946 sqft
  • $2,287 / sqft
$4,450,000
1581 Brickell Ave, Unit 2005, Miami, FL 33129
  • MLS# A11898066
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,895 sqft
  • $659 / sqft
$1,249,000
1200 Brickell Bay Dr, Unit 1702, Miami, FL 33131
  • MLS# A11998948
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,232 sqft
  • $662 / sqft
$815,000
700 Ne 24th, Unit 505, Miami, FL 33137
  • MLS# A11949320
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,759 sqft
  • $1,136 / sqft
$1,999,000
11780 Sw 18 St, Unit 230-2, Miami, FL 33175
  • MLS# A11988976
  • 3 beds
  • 2 baths
$299,000