Miami Condos For Sale

Properties Found: 528 (Displaying 301 - 320)
185 Sw 7th St, Unit 2711, Miami, FL 33130
  • MLS# A11952101
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,486 sqft
  • $522 / sqft
$775,000
901 Brickell Key Blvd, Unit 2804, Miami, FL 33131
  • MLS# A11987674
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,591 sqft
  • $1,040 / sqft
$2,695,000
468 Ne 206th Ln, Unit 102, Miami, FL 33179
  • MLS# A11998876
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,065 sqft
  • $244 / sqft
$259,990
2561 Ne 193rd St, Unit 1103, Miami, FL 33180
  • MLS# A11592677
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,360 sqft
  • $353 / sqft
$480,000
3470 E Coast Ave, Unit H2504, Miami, FL 33137
  • MLS# A11919382
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,242 sqft
  • $684 / sqft
$850,000
1000 Brickell Plaza, Unit PH5403, Miami, FL 33131
  • MLS# A11975269
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,076 sqft
  • $1,563 / sqft
$3,245,000
8615 Nw 8th St, Unit 319, Miami, FL 33126
  • MLS# A11987275
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,099 sqft
  • $306 / sqft
$335,750
5 Grove Isle Dr, Unit S201, Miami, FL 33133
  • MLS# A11973764
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 3,876 sqft
  • $2,319 / sqft
$8,990,000
465 Brickell Ave, Unit 1001, Miami, FL 33131
  • MLS# A11914934
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,977 sqft
  • $961 / sqft
$1,899,999
2280 Sw 32nd Ave, Unit 201, Miami, FL 33145
  • MLS# A11972134
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,268 sqft
  • $453 / sqft
$575,000
8400 Sw 133rd Ave Rd, Unit 107, Miami, FL 33183
  • MLS# A11948059
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,040 sqft
  • $240 / sqft
$250,000
8305 Sw 152nd Ave, Unit A-406, Miami, FL 33193
  • MLS# A11980191
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,293 sqft
  • $193 / sqft
$249,900
9340 Fontainebleau Blvd, Unit W206, Miami, FL 33172
  • MLS# A11878870
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,208 sqft
  • $286 / sqft
$345,000
10101 Sw 154th Cir Ct, Unit 107, Miami, FL 33196
  • MLS# A11996253
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,790 sqft
  • $265 / sqft
$475,000
325 S Biscayne Blvd, Unit 3726, Miami, FL 33131
  • MLS# A11723363
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,416 sqft
  • $635 / sqft
$899,000
2678 Tigertail Ave, Unit 701, Miami, FL 33133
  • MLS# A12004948
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,661 sqft
  • $2,155 / sqft
$3,580,000
1000 Brickell Plz, Unit PH5103, Miami, FL 33131
  • MLS# A12002534
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 2,076 sqft
  • $1,493 / sqft
$3,100,000
159 Ne 6th St, Unit 4215, Miami, FL 33132
  • MLS# A11810779
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,373 sqft
  • $1,020 / sqft
$1,400,000
14921 Sw 82nd Ln, Unit 19-508, Miami, FL 33193
  • MLS# A11817865
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,260 sqft
  • $278 / sqft
$350,000
488 Ne 18th St, Unit 4515, Miami, FL 33132
  • MLS# A12005104
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 2,018 sqft
  • $1,189 / sqft
$2,400,000