Miami Condos For Sale

Properties Found: 529 (Displaying 21 - 40)
700 Ne 24 St, Unit 3903, Miami, FL 33137
  • MLS# A12009272
  • 3 beds
  • 3 baths
$1,900,000
1000 Brickell Plz, Unit 3002, Miami, FL 33131
  • MLS# A12017413
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,909 sqft
  • $1,336 / sqft
$2,550,000
1300 S Miami, Unit 2706, Miami, FL 33130
  • MLS# A11898157
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,154 sqft
  • $856 / sqft
$988,000
601 Ne 1st Ave, Unit 3316, Miami, FL 33132
  • MLS# A11921537
  • 3 beds
  • 3 baths
$1,300,000
1155 Brickell Bay Dr, Unit PH102, Miami, FL 33131
  • MLS# A11951146
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,490 sqft
  • $738 / sqft
$1,099,000
45 Sw 9th St, Unit 4108, Miami, FL 33130
  • MLS# A11875113
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,238 sqft
  • $872 / sqft
$1,079,000
851 Ne 1st Ave, Unit 1508, Miami, FL 33132
  • MLS# A11921404
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,498 sqft
  • $584 / sqft
$875,000
700 Ne 24 St, Unit 2905, Miami, FL 33137
  • MLS# A11928366
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,770 sqft
  • $1,164 / sqft
$2,060,000
1010 Brickell Ave, Unit 1405, Miami, FL 33131
  • MLS# A11943947
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,778 sqft
  • $745 / sqft
$1,325,000
55 Sw 9th St, Unit 3906, Miami, FL 33130
  • MLS# A11964232
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,290 sqft
  • $1,302 / sqft
$1,680,000
700 Ne 24th St, Unit 1806, Miami, FL 33137
  • MLS# A11967269
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,545 sqft
  • $1,152 / sqft
$1,780,000
700 Ne 24 Street, Unit 2803, Miami, FL 33137
  • MLS# A11850018
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,648 sqft
  • $1,305 / sqft
$2,150,000
495 Brickell Ave, Unit 2301, Miami, FL 33131
  • MLS# A11897229
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,870 sqft
  • $828 / sqft
$1,549,000
501 Ne 31st St, Unit 401, Miami, FL 33137
  • MLS# A11935427
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,110 sqft
  • $739 / sqft
$820,000
851 Ne 1st Ave, Unit 4801, Miami, FL 33132
  • MLS# A11982764
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 2,204 sqft
  • $635 / sqft
$1,399,000
851 Ne 1st Ave, Unit 3601, Miami, FL 33132
  • MLS# A11984684
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 2,204 sqft
  • $717 / sqft
$1,580,000
700 Ne 24th Street, Unit 3803, Miami, FL 33137
  • MLS# A11927582
  • 3 beds
  • 3 baths
$1,890,000
55 Sw 9th St, Unit 4406, Miami, FL 33130
  • MLS# A11974865
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,290 sqft
  • $930 / sqft
$1,200,000
877 Ne 195th St, Unit 422, Miami, FL 33179
  • MLS# A11975313
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,954 sqft
  • $220 / sqft
$429,000
88 Sw 7th St, Unit 806, Miami, FL 33130
  • MLS# A11977985
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,898 sqft
  • $806 / sqft
$1,530,000