Miami Condos For Sale

Properties Found: 529 (Displaying 41 - 60)
1300 S Miami Ave, Unit PH5001, Miami, FL 33130
  • MLS# A11914921
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,830 sqft
  • $1,366 / sqft
$2,500,000
1155 Brickell Bay Dr, Unit 1602, Miami, FL 33131
  • MLS# A11953011
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,470 sqft
  • $609 / sqft
$895,000
92 Sw 3rd St, Unit 5204, Miami, FL 33130
  • MLS# A11923624
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,289 sqft
  • $1,201 / sqft
$2,750,000
700 Ne 24 Street, Unit 805, Miami, FL 33137
  • MLS# A11975514
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,759 sqft
  • $1,165 / sqft
$2,050,000
1155 Brickell Bay Dr, Unit PH104, Miami, FL 33131
  • MLS# A11899136
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,510 sqft
  • $606 / sqft
$915,000
851 Ne 1st Ave, Unit 2212, Miami, FL 33132
  • MLS# A11931322
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 2,165 sqft
  • $691 / sqft
$1,495,000
851 Ne 1st Ave, Unit 2912, Miami, FL 33132
  • MLS# A11988322
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 2,165 sqft
  • $669 / sqft
$1,449,000
300 Biscayne Blvd Way, Unit 4604, Miami, FL 33131
  • MLS# A11648147
  • 3 beds
  • 5 baths
  • 3,536 sqft
  • $1,852 / sqft
$6,550,000
851 Ne 1st Ave, Unit 1811, Miami, FL 33132
  • MLS# A11913223
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 2,188 sqft
  • $1,078 / sqft
$2,359,000
15620 Sw 80th St, Unit H-101, Miami, FL 33193
  • MLS# A11864392
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,165 sqft
  • $266 / sqft
$310,000
350 S Miami Ave, Unit 2401, Miami, FL 33130
  • MLS# A11837791
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,385 sqft
  • $502 / sqft
$695,000
501 Ne 31st St, Unit 1701, Miami, FL 33137
  • MLS# A11960745
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,110 sqft
  • $748 / sqft
$830,000
300 Biscayne Blvd Way, Unit 2702, Miami, FL 33131
  • MLS# A11655836
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,422 sqft
  • $1,482 / sqft
$3,590,000
801 S Miami Ave, Unit 3704, Miami, FL 33130
  • MLS# A11818080
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,334 sqft
  • $764 / sqft
$1,019,000
1300 S Miami Ave, Unit 1705, Miami, FL 33130
  • MLS# A11858874
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,281 sqft
  • $777 / sqft
$995,000
999 Sw 1st Ave, Unit 2717, Miami, FL 33130
  • MLS# A11848657
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,438 sqft
  • $678 / sqft
$975,000
501 Ne 31st St, Unit 306, Miami, FL 33137
  • MLS# A11862345
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,152 sqft
  • $590 / sqft
$680,000
700 Ne 24th St, Unit 1005, Miami, FL 33137
  • MLS# A11874758
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,759 sqft
  • $1,222 / sqft
$2,150,000
3301 Ne 1st Ave, Unit M0501, Miami, FL 33137
  • MLS# A11879762
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,668 sqft
  • $510 / sqft
$850,000
495 Brickell Ave, Unit 1801, Miami, FL 33131
  • MLS# A11947000
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,870 sqft
  • $829 / sqft
$1,550,000