Miami Condos For Sale

Properties Found: 529 (Displaying 61 - 80)
600 Ne 27th St, Unit 2302, Miami, FL 33137
  • MLS# A11626259
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,435 sqft
  • $606 / sqft
$869,000
545 Sw 11th St, Unit 208, Miami, FL 33129
  • MLS# A12008085
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,527 sqft
  • $654 / sqft
$999,000
2917 Jackson Ave, Unit 6, Miami, FL 33133
  • MLS# A12020516
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,940 sqft
  • $1,030 / sqft
$1,999,000
8936 W Flagler St, Unit 201, Miami, FL 33174
  • MLS# A12024009
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,385 sqft
  • $310 / sqft
$429,000
1155 Brickell Bay Dr, Unit 1202, Miami, FL 33131
  • MLS# A12024032
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,470 sqft
  • $602 / sqft
$885,000
8351 Sw 124th Ave, Unit 101, Miami, FL 33183
  • MLS# A12023638
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,857 sqft
  • $302 / sqft
$560,000
825 Brickell Bay Dr, Unit 2048, Miami, FL 33131
  • MLS# A12023792
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,734 sqft
  • $490 / sqft
$850,000
465 Brickell Ave, Unit 4901, Miami, FL 33131
  • MLS# A11880423
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,825 sqft
  • $1,093 / sqft
$1,995,000
10241 Nw 9th St Cir, Unit 112-5, Miami, FL 33172
  • MLS# A12012232
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,000 sqft
  • $330 / sqft
$329,900
801 S Miami Ave, Unit 2901, Miami, FL 33130
  • MLS# A11976564
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 1,613 sqft
  • $960 / sqft
$1,549,000
1090 Nw N River Dr, Unit 404, Miami, FL 33136
  • MLS# A12000204
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,394 sqft
  • $815 / sqft
$1,950,000
1541 Brickell Ave, Unit C1607, Miami, FL 33129
  • MLS# A12023744
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,089 sqft
  • $670 / sqft
$1,399,000
1155 Brickell Bay Dr, Unit 1102, Miami, FL 33131
  • MLS# A12022476
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,470 sqft
  • $612 / sqft
$900,000
9066 Sw 73rd Ct, Unit 806, Miami, FL 33156
  • MLS# A11997774
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,350 sqft
  • $393 / sqft
$530,000
7925 Sw 104th St, Unit 202E, Miami, FL 33156
  • MLS# A12004539
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,269 sqft
  • $280 / sqft
$355,000
50 Biscayne Blvd, Unit 3510, Miami, FL 33132
  • MLS# A12021422
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,789 sqft
  • $587 / sqft
$1,050,000
11482 Sw 109th Rd, Unit 29A, Miami, FL 33176
  • MLS# A12023551
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,480 sqft
  • $311 / sqft
$460,000
10133 Nw 5th Ter, Unit 3-6, Miami, FL 33172
  • MLS# A11950075
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,156 sqft
  • $337 / sqft
$389,000
68 Se 6th St, Unit 2804, Miami, FL 33131
  • MLS# A11826753
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,660 sqft
  • $901 / sqft
$1,495,000
68 Se 6, Unit 2504, Miami, FL 33131
  • MLS# A11946807
  • 3 beds
  • 3 baths
$1,495,000