Miami Condos For Sale

Properties Found: 529 (Displaying 81 - 100)
1300 S Miami Ave, Unit PH5110, Miami, FL 33130
  • MLS# A11948839
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,711 sqft
  • $964 / sqft
$1,650,000
300 S Biscayne Blvd Way, Unit 2107, Miami, FL 33131
  • MLS# A12023237
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 733 sqft
  • $4,741 / sqft
$3,475,000
8906 W Flagler St, Unit 203, Miami, FL 33174
  • MLS# A12001046
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,364 sqft
  • $290 / sqft
$395,000
200 Biscayne Boulevard Way, Unit 4902, Miami, FL 33131
  • MLS# A12013617
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,457 sqft
  • $995 / sqft
$2,445,000
1451 Brickell Ave, Unit 5302, Miami, FL 33131
  • MLS# A11852467
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,069 sqft
  • $1,689 / sqft
$3,495,000
1451 Brickell Ave, Unit 4403, Miami, FL 33131
  • MLS# A11482660
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,957 sqft
  • $2,018 / sqft
$3,950,000
2443 Fisher Island Dr, Unit 5403, Miami, FL 33109
  • MLS# A11955309
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 3,227 sqft
  • $1,627 / sqft
$5,250,000
15240 Sw 45th Ter, Unit 54F, Miami, FL 33185
  • MLS# A12020832
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,070 sqft
  • $421 / sqft
$450,000
520 Brickell Key Dr, Unit A1421, Miami, FL 33131
  • MLS# A11825470
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,890 sqft
  • $630 / sqft
$1,190,000
10302 Nw 9th St Cir, Unit 204, Miami, FL 33172
  • MLS# A12006412
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,275 sqft
  • $267 / sqft
$339,900
1000 Quayside Ter, Unit 701, Miami, FL 33138
  • MLS# A12020523
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,913 sqft
  • $337 / sqft
$645,000
1300 S Miami Ave, Unit 1405, Miami, FL 33130
  • MLS# A12020700
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,281 sqft
  • $742 / sqft
$950,000
8475 Sw 156th Ct, Unit 333, Miami, FL 33193
  • MLS# A12020562
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 965 sqft
  • $306 / sqft
$295,000
2000 N Bayshore Dr, Unit 1402, Miami, FL 33137
  • MLS# A11954342
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,332 sqft
  • $432 / sqft
$575,000
801 S Miami Ave, Unit 2201, Miami, FL 33130
  • MLS# A11807947
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 1,613 sqft
  • $949 / sqft
$1,530,000
175 Se 25th Rd, Unit 1501, Miami, FL 33129
  • MLS# A11999964
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,108 sqft
  • $2,130 / sqft
$4,490,000
870 Ne 212th Ter, Unit 2, Miami, FL 33179
  • MLS# A12022527
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,170 sqft
  • $278 / sqft
$325,000
1861 Nw North River Dr, Unit 11, Miami, FL 33125
  • MLS# A11864258
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,459 sqft
  • $514 / sqft
$750,000
1400 Biscayne Boulevard, Unit 4801, Miami, FL 33132
  • MLS# A11771275
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,920 sqft
  • $1,622 / sqft
$4,737,034
801 S Miami Ave, Unit 3009, Miami, FL 33130
  • MLS# A11578807
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,450 sqft
  • $1,024 / sqft
$1,485,000