Miami Condos For Sale

Properties Found: 529 (Displaying 101 - 120)
2020 N Bayshore Dr, Unit 1603, Miami, FL 33137
  • MLS# A11945846
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,708 sqft
  • $1,010 / sqft
$1,725,000
3137 Sw 27th Ave, Unit 2A, Miami, FL 33133
  • MLS# A12017836
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,950 sqft
  • $1,333 / sqft
$2,600,000
9110 Fontainebleau Blvd, Unit 502, Miami, FL 33172
  • MLS# A11810078
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,520 sqft
  • $237 / sqft
$360,000
88 Sw 7th St, Unit 1012, Miami, FL 33130
  • MLS# A12013971
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,645 sqft
  • $790 / sqft
$1,300,000
4000 Towerside Ter, Unit 402, Miami, FL 33138
  • MLS# A11896816
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,816 sqft
  • $220 / sqft
$399,000
6205 Kendale Lakes Cir, Unit 289, Miami, FL 33183
  • MLS# A11957041
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,220 sqft
  • $244 / sqft
$298,000
545 Sw 11th St, Unit 308, Miami, FL 33129
  • MLS# A12008891
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,527 sqft
  • $766 / sqft
$1,169,000
104 Sw 9th St, Unit 1403, Miami, FL 33130
  • MLS# A11946026
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,050 sqft
  • $495 / sqft
$519,999
31 Se 5th St, Unit 4021, Miami, FL 33131
  • MLS# A11827113
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,513 sqft
  • $561 / sqft
$849,000
, Miami, FL 33132
  • MLS# A11960414
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,789 sqft
  • $626 / sqft
$1,120,000
1880 Brickell Avenue, Unit 23, Miami, FL 33129
  • MLS# A11957549
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 2,704 sqft
  • $1,480 / sqft
$4,002,000
1880 Brickell Avenue, Unit 18, Miami, FL 33129
  • MLS# A11959383
  • 3 beds
  • 2 baths
$2,950,000
175 Se 25th Road, Unit 1601, Miami, FL 33129
  • MLS# A12016380
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,100 sqft
  • $1,905 / sqft
$4,000,000
520 Brickell Key Drive, Unit UPH-03, Miami, FL 33131
  • MLS# A11888034
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 3,065 sqft
  • $1,468 / sqft
$4,500,000
11860 Sw 18th Terr, Unit 103, Miami, FL 33175
  • MLS# A12021456
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,232 sqft
  • $333 / sqft
$410,000
900 Ne 209th Ter, Unit 104-31, Miami, FL 33179
  • MLS# A11956843
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,266 sqft
  • $220 / sqft
$278,000
7014 Sw 114th Pl, Unit C53, Miami, FL 33173
  • MLS# A11952546
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,540 sqft
  • $253 / sqft
$389,900
6795 Brookline Dr, Unit 6795, Miami, FL 33015
  • MLS# A12012200
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 3,504 sqft
  • $185 / sqft
$649,000
88 Sw 7, Unit 2112, Miami, FL 33130
  • MLS# A12011873
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,645 sqft
  • $900 / sqft
$1,480,000
1717 N Bayshore Dr, Unit A-2548, Miami, FL 33132
  • MLS# A11718343
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,602 sqft
  • $468 / sqft
$749,000