Miami Condos For Sale

Properties Found: 529 (Displaying 141 - 160)
1111 Sw 1st Ave, Unit 721N-BILEVEL, Miami, FL 33130
  • MLS# A12013289
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,930 sqft
  • $564 / sqft
$1,089,000
19200 Ne 25th Ave, Unit 323C, Miami, FL 33180
  • MLS# A11841091
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,579 sqft
  • $259 / sqft
$409,000
121 Ne 34th St, Unit 2408, Miami, FL 33137
  • MLS# A11880078
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,435 sqft
  • $815 / sqft
$1,170,000
7860 Ne Bayshore Ct, Unit 2D, Miami, FL 33138
  • MLS# A11987133
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,446 sqft
  • $467 / sqft
$675,000
8371 Sw 124th Ave, Unit 105-12, Miami, FL 33183
  • MLS# A11952864
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,690 sqft
  • $314 / sqft
$529,900
6110 Sw 129th Pl, Unit 1705, Miami, FL 33183
  • MLS# A11983587
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,355 sqft
  • $336 / sqft
$455,000
14815 Sw 81st St, Unit B, Miami, FL 33193
  • MLS# A12016143
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,075 sqft
  • $465 / sqft
$500,000
2020 N Bayshore Dr, Unit 3102, Miami, FL 33137
  • MLS# A11968773
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,201 sqft
  • $977 / sqft
$2,150,000
488 Ne 18th St, Unit 215, Miami, FL 33132
  • MLS# A11786108
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 2,018 sqft
  • $818 / sqft
$1,650,000
8065 Sw 107th Ave, Unit 106, Miami, FL 33173
  • MLS# A11981059
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,040 sqft
  • $288 / sqft
$300,000
3581 E Glencoe St, Unit 403, Miami, FL 33133
  • MLS# A11928145
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 3,054 sqft
  • $1,261 / sqft
$3,850,000
6601 Sw 116th Ct, Unit 404, Miami, FL 33173
  • MLS# A12005631
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,600 sqft
  • $228 / sqft
$365,000
6601 Sw 116th Ct, Unit 403, Miami, FL 33173
  • MLS# A12004755
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,550 sqft
  • $232 / sqft
$359,000
495 Brickell Avenue, Unit 2201, Miami, FL 33131
  • MLS# A11972636
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,870 sqft
  • $936 / sqft
$1,750,000
2000 Towerside Ter, Unit PH2, Miami, FL 33138
  • MLS# A11979664
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,913 sqft
  • $653 / sqft
$1,250,000
398 Ne 5th St, Unit 4701, Miami, FL 33132
  • MLS# A12017319
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,150 sqft
  • $1,435 / sqft
$1,650,000
8305 Sw 152nd Ave, Unit A-411, Miami, FL 33193
  • MLS# A11793168
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,293 sqft
  • $228 / sqft
$295,000
901 Brickell Key Blvd, Unit 3204, Miami, FL 33131
  • MLS# A12020046
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,591 sqft
  • $1,021 / sqft
$2,645,000
801 Brickell Key Blvd, Unit PH3306, Miami, FL 33131
  • MLS# A12003244
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,701 sqft
  • $1,611 / sqft
$4,350,000
1880 Brickell Avenue, Unit 06, Miami, FL 33129
  • MLS# A11957601
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,192 sqft
  • $1,450 / sqft
$3,179,000