Miami Condos For Sale

Properties Found: 251 (Displaying 1 - 20)
3598 Yacht Club Dr, Unit 302, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11930058
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,820 sqft
  • $319 / sqft
$580,000
21200 Point Pl, Unit PH2804, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11972203
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 3,173 sqft
  • $930 / sqft
$2,950,000
19400 Turnberry Way, Unit 1012, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11967359
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,825 sqft
  • $490 / sqft
$895,000
3598 Yacht Club Dr, Unit PH2, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11951117
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,820 sqft
  • $448 / sqft
$815,000
3370 Hidden Bay Dr, Unit 1501, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11962854
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,870 sqft
  • $628 / sqft
$1,175,000
2000 Island Blvd, Unit 1109, Aventura, FL 33160
  • MLS# A11960733
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,630 sqft
  • $342 / sqft
$900,000
20000 E Country Club Dr, Unit 716, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11963473
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,688 sqft
  • $444 / sqft
$750,000
1000 W Island Blvd, Unit 2806, Aventura, FL 33160
  • MLS# A11940847
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,520 sqft
  • $440 / sqft
$669,000
3330 Ne 190th St, Unit 1817, Aventura, FL 33180
  • MLS# A12014860
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,824 sqft
  • $493 / sqft
$899,000
21205 Yacht Club Dr, Unit 701, Aventura, FL 33180
  • MLS# A12023683
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,700 sqft
  • $406 / sqft
$690,000
4100 Island Blvd, Unit 2303, Aventura, FL 33160
  • MLS# A11931627
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,235 sqft
  • $940 / sqft
$2,100,000
4100 Island Blvd, Unit 1403, Aventura, FL 33160
  • MLS# A11933524
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,235 sqft
  • $805 / sqft
$1,800,000
3370 Hidden Bay Dr, Unit 2708, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11654368
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,130 sqft
  • $704 / sqft
$1,500,000
1000 Island Blvd, Unit 2003, Aventura, FL 33160
  • MLS# A11733378
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,840 sqft
  • $434 / sqft
$799,000
21200 Point Pl, Unit 1503SECORNERTURNKEY, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11956824
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 3,173 sqft
  • $723 / sqft
$2,295,000
3370 Hidden Bay Dr, Unit 2711, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11936969
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,720 sqft
  • $533 / sqft
$1,450,000
21200 Point Place, Unit 403, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11921921
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 3,173 sqft
  • $678 / sqft
$2,150,000
2000 Island Blvd, Unit 2409, Aventura, FL 33160
  • MLS# A11838807
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,630 sqft
  • $494 / sqft
$1,299,000
3370 Hidden Bay Dr, Unit 1208, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11600146
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,130 sqft
  • $587 / sqft
$1,250,000
3370 Hidden Bay Dr, Unit 2715, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11959815
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,720 sqft
  • $551 / sqft
$1,500,000