Miami Condos For Sale

Properties Found: 251 (Displaying 21 - 40)
20000 E Country Club Dr, Unit 1016, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11990088
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,688 sqft
  • $504 / sqft
$850,000
4000 Island Blvd, Unit 2301, Aventura, FL 33160
  • MLS# A11982131
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 2,470 sqft
  • $890 / sqft
$2,199,000
19877 E Country Club Dr, Unit 3408, Aventura, FL 33180
  • MLS# A12023156
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,320 sqft
  • $401 / sqft
$529,000
20185 E Country Club Dr, Unit 1907, Aventura, FL 33180
  • MLS# A12004020
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,950 sqft
  • $408 / sqft
$795,000
3301 Ne 183rd St, Unit 2007, Aventura, FL 33160
  • MLS# A12018306
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 3,069 sqft
  • $593 / sqft
$1,820,000
21205 Yacht Club Dr, Unit 3001, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11936511
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,700 sqft
  • $441 / sqft
$749,000
6000 Island Blvd, Unit 2102, Aventura, FL 33160
  • MLS# A11995507
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,840 sqft
  • $1,160 / sqft
$3,295,000
20281 E Country Club Dr, Unit 808, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11910339
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,080 sqft
  • $865 / sqft
$1,800,000
21248 Harbor Way, Unit 243-24, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11951068
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,354 sqft
  • $535 / sqft
$725,000
19707 Turnberry Way, Unit 25D, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11937264
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,887 sqft
  • $556 / sqft
$1,050,000
20191 E Country Club Dr, Unit 601, Aventura, FL 33180
  • MLS# A12016058
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,290 sqft
  • $524 / sqft
$1,200,000
3370 Hidden Bay Dr, Unit 1213, Aventura, FL 33180
  • MLS# A12007990
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,130 sqft
  • $634 / sqft
$1,350,000
1000 W Island Blvd, Unit 504, Aventura, FL 33160
  • MLS# A11852593
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,880 sqft
  • $319 / sqft
$599,900
1000 W Island Blvd, Unit 1209, Aventura, FL 33160
  • MLS# A11955714
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,950 sqft
  • $348 / sqft
$679,000
20281 E Country Club Dr, Unit 501, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11934862
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,800 sqft
  • $389 / sqft
$700,000
3029 Ne 188th St, Unit 301, Aventura, FL 33180
  • MLS# A12022587
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,378 sqft
  • $472 / sqft
$650,000
3530 Mystic Pointe Dr, Unit 415, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11979320
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,694 sqft
  • $708 / sqft
$1,199,999
20155 Ne 38th Ct, Unit 2903, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11699195
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 3,385 sqft
  • $1,137 / sqft
$3,850,000
3201 Ne 183rd St, Unit 2906, Aventura, FL 33160
  • MLS# A11957470
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 3,264 sqft
  • $766 / sqft
$2,500,000
3250 Ne 188th St, Unit LPH07, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11814935
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 2,441 sqft
  • $655 / sqft
$1,599,000