Miami Condos For Sale

Properties Found: 251 (Displaying 41 - 60)
21205 Yacht Club Dr, Unit 3103, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11955503
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,870 sqft
  • $374 / sqft
$700,000
2775 Ne 187th St, Unit 506, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11946681
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,329 sqft
  • $403 / sqft
$535,900
3600 Yacht Club Dr, Unit 1503, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11857411
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,820 sqft
  • $411 / sqft
$747,200
3801 Ne 207th St, Unit 1203, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11989873
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,240 sqft
  • $446 / sqft
$999,999
3300 Ne 188th St, Unit 511, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11992085
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 2,599 sqft
  • $766 / sqft
$1,990,000
3300 Ne 188th St, Unit 615, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11992798
  • 3 beds
  • 5 baths
  • 2,962 sqft
  • $807 / sqft
$2,390,000
5500 Island Estates Dr, Unit 802, Aventura, FL 33160
  • MLS# A11958517
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 2,750 sqft
  • $1,291 / sqft
$3,550,000
18051 Biscayne Blvd, Unit 1102, Aventura, FL 33160
  • MLS# A12019542
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,251 sqft
  • $176 / sqft
$220,000
3610 Yacht Club Dr, Unit 1409, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11915414
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,406 sqft
  • $366 / sqft
$515,000
3330 Ne 190th St, Unit 1611, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11864036
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,720 sqft
  • $406 / sqft
$699,000
21055 Yacht Club Dr, Unit 902, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11757435
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,865 sqft
  • $455 / sqft
$849,000
20185 E Country Club Dr, Unit 502, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11952647
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,950 sqft
  • $264 / sqft
$515,000
, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11948935
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,680 sqft
  • $565 / sqft
$950,000
21050 Point Pl, Unit 403, Aventura, FL 33180
  • MLS# A12002189
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,640 sqft
  • $371 / sqft
$980,000
18151 Ne 31st Ct, Unit 701, Aventura, FL 33160
  • MLS# A11963332
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,610 sqft
  • $242 / sqft
$389,000
21205 Yacht Club Dr, Unit 2409, Aventura, FL 33180
  • MLS# A12011553
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,870 sqft
  • $401 / sqft
$750,000
19555 E Country Club Dr, Unit 8502, Aventura, FL 33180
  • MLS# A12017267
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,320 sqft
  • $417 / sqft
$550,000
3000 Island Blvd, Unit 2305, Aventura, FL 33160
  • MLS# A12007471
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,154 sqft
  • $557 / sqft
$1,200,000
3029 Ne 188th St, Unit 822, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11983348
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,362 sqft
  • $422 / sqft
$575,000
20515 E Country Club Dr, Unit 747, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11912006
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,450 sqft
  • $310 / sqft
$449,000