Miami Condos For Sale

Properties Found: 251 (Displaying 61 - 80)
20191 E Country Club Dr, Unit 2601, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11921971
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,290 sqft
  • $415 / sqft
$950,000
5500 Island Estates Dr, Unit 602, Aventura, FL 33160
  • MLS# A11939974
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 2,670 sqft
  • $1,386 / sqft
$3,700,000
21205 Yacht Club Dr, Unit 701, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11805949
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,700 sqft
  • $406 / sqft
$690,000
20185 E Country Club Dr, Unit 1904, Aventura, FL 33180
  • MLS# A12007038
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,470 sqft
  • $551 / sqft
$1,360,000
21200 Point Pl, Unit 2802, Aventura, FL 33180
  • MLS# A12020437
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,733 sqft
  • $659 / sqft
$1,800,000
20300 W Country Club Dr, Unit 106-3, Aventura, FL 33180
  • MLS# A12015848
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,330 sqft
  • $297 / sqft
$395,400
20401 Ne 30th Ave, Unit 410-8, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11775238
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,380 sqft
  • $243 / sqft
$335,000
4100 Island Blvd, Unit 701, Aventura, FL 33160
  • MLS# A11835788
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,235 sqft
  • $850 / sqft
$1,900,000
3000 Island Blvd, Unit 2802, Aventura, FL 33160
  • MLS# A12019734
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,607 sqft
  • $552 / sqft
$1,438,000
20441 Ne 30th Ave, Unit 106-9, Aventura, FL 33180
  • MLS# A12019637
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,380 sqft
  • $261 / sqft
$360,000
3131 Ne 188th St, Unit 1-508, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11758966
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,798 sqft
  • $445 / sqft
$800,000
3610 Yacht Club Dr, Unit 1001, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11955432
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,350 sqft
  • $419 / sqft
$565,000
3330 Ne 190th St, Unit 1610, Aventura, FL 33180
  • MLS# A12018399
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,866 sqft
  • $450 / sqft
$839,000
3598 Yacht Club Dr, Unit 602, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11905866
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,820 sqft
  • $308 / sqft
$560,000
7000 Island Blvd, Unit 1402, Aventura, FL 33160
  • MLS# A12010638
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,770 sqft
  • $668 / sqft
$1,850,000
3301 Ne 183rd St, Unit 1209, Aventura, FL 33160
  • MLS# A12017181
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 3,073 sqft
  • $494 / sqft
$1,518,000
2000 Island Blvd, Unit 602, Aventura, FL 33160
  • MLS# A11940985
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,890 sqft
  • $291 / sqft
$550,000
3530 Mystic Pointe Dr, Unit 3001, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11813226
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,694 sqft
  • $431 / sqft
$729,300
21055 Yacht Club Dr, Unit 605, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11874504
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,872 sqft
  • $374 / sqft
$699,900
1000 W Island Blvd, Unit 2903, Aventura, FL 33160
  • MLS# A11981914
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,840 sqft
  • $461 / sqft
$849,000