Miami Condos For Sale

Properties Found: 251 (Displaying 101 - 120)
20281 E Country Club Dr, Unit 207, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11846382
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,080 sqft
  • $286 / sqft
$595,000
21050 Point Pl, Unit 501, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11917686
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,440 sqft
  • $327 / sqft
$799,000
3300 Ne 188th St, Unit 414, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11949586
  • 3 beds
  • 5 baths
  • 2,688 sqft
  • $725 / sqft
$1,950,000
21055 Yacht Club Dr, Unit 2403, Aventura, FL 33180
  • MLS# A12014316
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,865 sqft
  • $499 / sqft
$930,000
21150 Point Pl, Unit 701, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11996004
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,640 sqft
  • $509 / sqft
$1,345,000
21150 Point Pl, Unit 2601, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11964852
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,640 sqft
  • $492 / sqft
$1,300,000
3600 Yacht Club Dr, Unit 703, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11966334
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,820 sqft
  • $404 / sqft
$735,000
2950 Ne 188th St, Unit 534, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11972672
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,869 sqft
  • $588 / sqft
$1,099,000
3500 Mystic Pointe Dr, Unit 3601, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11949653
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,714 sqft
  • $493 / sqft
$845,000
3330 Ne 190th St, Unit 1112, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11933702
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,020 sqft
  • $385 / sqft
$777,000
2600 Island Blvd, Unit 101, Aventura, FL 33160
  • MLS# A11370841
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,450 sqft
  • $816 / sqft
$2,000,000
19667 Turnberry Way, Unit 5J, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11914380
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,360 sqft
  • $423 / sqft
$999,000
3029 Ne 188th St, Unit 1021, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11924062
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,362 sqft
  • $505 / sqft
$688,000
3250 Ne 188th St, Unit 904, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11831661
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 2,275 sqft
  • $725 / sqft
$1,649,000
19601 E Country Club Dr, Unit 7308, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11883992
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,320 sqft
  • $443 / sqft
$585,000
3250 Ne 188th St, Unit 207, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11530968
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 2,441 sqft
  • $655 / sqft
$1,598,000
21200 Point Pl, Unit 1204, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11644069
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 3,173 sqft
  • $1,072 / sqft
$3,400,000
1000 Island Blvd, Unit 602, Aventura, FL 33160
  • MLS# A11917504
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,900 sqft
  • $315 / sqft
$599,000
3370 Hidden Bay Dr, Unit 508, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11935506
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,130 sqft
  • $422 / sqft
$899,000
20281 E Country Club Dr, Unit 608, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11983676
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,080 sqft
  • $382 / sqft
$795,000