Miami Condos For Sale

Properties Found: 145 (Displaying 21 - 40)
100 Lincoln Rd, Unit PH4, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11995200
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,900 sqft
  • $1,684 / sqft
$3,199,000
2901 Indian Creek, Unit 301, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11973391
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,764 sqft
  • $1,814 / sqft
$3,200,000
100 S Pointe Dr, Unit 1206, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12009468
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,508 sqft
  • $5,542 / sqft
$13,900,000
19242 Fisher Island Dr, Unit 19242, Miami Beach, FL 33109
  • MLS# A12011210
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,875 sqft
  • $2,933 / sqft
$5,500,000
50 S Pointe Dr, Unit 1201/08, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12006560
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 3,497 sqft
  • $4,833 / sqft
$16,900,000
100 S Pointe Dr, Unit 510, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11953069
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,122 sqft
  • $4,028 / sqft
$8,547,150
100 S Pointe Dr, Unit 506, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11993932
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,508 sqft
  • $3,188 / sqft
$7,995,000
1623 Collins Ave, Unit PH1010, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11970010
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,696 sqft
  • $884 / sqft
$1,500,000
2901 Collins Ave, Unit 901, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A12016965
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,756 sqft
  • $2,812 / sqft
$7,750,000
300 S Pointe Dr, Unit TH3103, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11902118
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 5,450 sqft
  • $1,742 / sqft
$9,495,000
5225 Collins Ave, Unit PH7, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11673028
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,520 sqft
  • $1,299 / sqft
$1,975,000
9 Island Ave, Unit 514, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12011521
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,388 sqft
  • $1,212 / sqft
$2,895,000
300 S Pointe Dr, Unit 605, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11957724
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,340 sqft
  • $1,025 / sqft
$2,399,000
101 20th St, Unit 3803, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11828236
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,588 sqft
  • $3,432 / sqft
$5,450,000
2301 Collins Ave, Unit 526, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11990289
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,180 sqft
  • $1,525 / sqft
$1,800,000
1700 Meridian Ave, Unit 306, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11945621
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,073 sqft
  • $880 / sqft
$1,825,000
5025 Collins Ave, Unit 2206, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A12010107
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,860 sqft
  • $2,043 / sqft
$3,800,000
501 West Ave, Unit 3102, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11965105
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,930 sqft
  • $2,201 / sqft
$6,450,000
4501 Prairie Ave, Unit 1, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A12010885
  • 3 beds
  • 1 bath
  • 1,393 sqft
  • $660 / sqft
$920,000
500 Alton, Unit 2203, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11960280
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 2,335 sqft
  • $1,966 / sqft
$4,590,000