Miami Condos For Sale

Properties Found: 145 (Displaying 81 - 100)
5500 Collins Ave, Unit 304, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A12000295
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,868 sqft
  • $396 / sqft
$1,135,000
7055 Fisher Island Dr, Unit 7055, Miami Beach, FL 33109
  • MLS# A11940580
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 3,581 sqft
  • $3,672 / sqft
$13,150,000
7135 Collins Ave, Unit 525, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11993206
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,455 sqft
  • $515 / sqft
$750,000
6365 Collins Ave, Unit 2403, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11816211
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,761 sqft
  • $1,683 / sqft
$2,963,000
2236 Fisher Island Dr, Unit 3306, Miami Beach, FL 33109
  • MLS# A11907363
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,744 sqft
  • $1,895 / sqft
$5,200,000
865 Collins Ave, Unit 307, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12001298
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,474 sqft
  • $780 / sqft
$1,149,000
2444 Fisher Island Dr, Unit 5404, Miami Beach, FL 33109
  • MLS# A11714845
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 3,146 sqft
  • $1,462 / sqft
$4,600,000
1881 Washington Ave, Unit 5H, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11944737
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,230 sqft
  • $715 / sqft
$879,500
6620 Indian Creek Dr, Unit PH711, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11890859
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,231 sqft
  • $894 / sqft
$1,995,000
2521 Fisher Island Dr, Unit 6201, Miami Beach, FL 33109
  • MLS# A11936875
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,744 sqft
  • $3,043 / sqft
$8,350,000
5875 Collins Ave, Unit 502, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11958762
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,725 sqft
  • $1,913 / sqft
$3,300,000
650 West Ave, Unit 908, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11974641
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,324 sqft
  • $981 / sqft
$1,299,000
6882 Fisher Island Dr, Unit 6882, Miami Beach, FL 33109
  • MLS# A11997802
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 3,620 sqft
  • $4,006 / sqft
$14,500,000
1500 Ocean Dr, Unit 1201, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11935052
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,320 sqft
  • $2,069 / sqft
$4,800,000
300 S Pointe Drive, Unit 801, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11993159
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,340 sqft
  • $1,218 / sqft
$2,850,000
7600 N Fisher Island Dr, Unit 7662, Miami Beach, FL 33109
  • MLS# A11959452
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,671 sqft
  • $3,557 / sqft
$9,500,000
500 Alton Rd, Unit 901, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11965292
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,178 sqft
  • $1,467 / sqft
$3,195,000
100 S Pointe Dr, Unit 1502, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11835467
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 2,569 sqft
  • $4,204 / sqft
$10,800,000
19136 Fisher Island Dr, Unit 19136, Miami Beach, FL 33109
  • MLS# A11993362
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,049 sqft
  • $2,352 / sqft
$4,820,000
5005 Collins Ave, Unit 824, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11940783
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,350 sqft
  • $556 / sqft
$750,000