Miami Condos For Sale

Properties Found: 145 (Displaying 101 - 120)
600 72nd St, Unit 1101, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11969176
  • 3 beds
  • 3 baths
$3,024,000
102 24th St, Unit 1040, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11988158
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,092 sqft
  • $3,131 / sqft
$6,550,000
6365 Collins Ave, Unit 3801, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11742133
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,761 sqft
  • $1,589 / sqft
$2,799,000
1 Century Ln, Unit 301, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11989852
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,140 sqft
  • $981 / sqft
$2,100,000
6365 Collins Ave, Unit 2901, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11892030
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,761 sqft
  • $1,589 / sqft
$2,799,000
3801 Collins Ave, Unit 1502, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11887945
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,507 sqft
  • $1,559 / sqft
$2,350,000
1500 Ocean Dr, Unit 601, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11986233
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,320 sqft
  • $1,810 / sqft
$4,200,000
6899 Collins Ave, Unit 2307/10, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11961959
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,940 sqft
  • $1,531 / sqft
$4,500,000
1445 16th St, Unit 602, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11849471
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,842 sqft
  • $1,737 / sqft
$3,200,000
650 West Ave, Unit 1408, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11854166
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,191 sqft
  • $1,041 / sqft
$1,240,000
1621 Bay Rd, Unit 1202, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11984128
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,070 sqft
  • $584 / sqft
$625,000
7441 Wayne Ave, Unit 2H, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11943312
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,181 sqft
  • $267 / sqft
$315,900
6899 Collins Ave, Unit 1602, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11981373
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,050 sqft
  • $1,412 / sqft
$2,895,000
5875 Collins Ave, Unit 1008, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11972129
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,742 sqft
  • $1,490 / sqft
$2,595,000
580 72nd St, Unit 1801, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11973520
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,117 sqft
  • $2,310 / sqft
$2,580,000
1930 Bay Dr, Unit 4, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11978124
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,210 sqft
  • $3,122 / sqft
$6,900,000
1455 Ocean Dr, Unit 1607, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11975419
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,810 sqft
  • $2,680 / sqft
$4,850,000
5001 Collins Ave, Unit PH-1, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11911673
  • 3 beds
  • 4 baths
  • 2,594 sqft
  • $1,446 / sqft
$3,750,000
1275 Marseille Dr, Unit 35, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11872928
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 990 sqft
  • $300 / sqft
$297,000
1925 Calais Drive, Unit 6, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11933603
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,198 sqft
  • $396 / sqft
$475,000