Miami Condos For Sale

Properties Found: 42 (Displaying 1 - 20)
7777 Fisher Island Dr, Unit 7777, Miami Beach, FL 33109
  • MLS# A11925776
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,140 sqft
  • $2,532 / sqft
$7,950,000
4391 Collins Ave, Unit 1911/1909/1910/1912, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11338713
  • 4 beds
  • 1 bath
  • 3,221 sqft
  • $2,452 / sqft
$7,899,000
5225 Collins Ave, Unit 1221, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11937465
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 1,800 sqft
  • $749 / sqft
$1,349,000
5959 Collins Ave, Unit 906, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A12007201
  • 4 beds
  • 5 baths
  • 4,135 sqft
  • $1,995 / sqft
$8,250,000
300 Collins Ave, Unit PH3, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11911547
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,705 sqft
  • $2,375 / sqft
$8,800,000
7431 Fisher Island Dr, Unit 7431, Miami Beach, FL 33109
  • MLS# A12021184
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 4,086 sqft
  • $2,925 / sqft
$11,950,000
5660 Collins Ave, Unit 18A, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11950706
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 4,587 sqft
  • $608 / sqft
$2,790,000
300 S Pointe Dr, Unit 3405, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11990737
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 4,723 sqft
  • $1,693 / sqft
$7,995,000
1250 Ocean Dr, Unit PH1, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11947071
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,789 sqft
  • $2,151 / sqft
$5,999,000
50 S Pointe Dr, Unit TWN7, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11896180
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,779 sqft
  • $3,374 / sqft
$9,375,000
7921 Fisher Island Dr, Unit 7921, Miami Beach, FL 33109
  • MLS# A11873162
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,580 sqft
  • $3,017 / sqft
$10,800,000
6103 Aqua Ave, Unit 504, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11912332
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,752 sqft
  • $999 / sqft
$2,750,000
829 4th St, Unit PH45, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11994541
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,860 sqft
  • $2,422 / sqft
$9,350,000
1709 Jefferson Ave, Unit TH-10, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11993325
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 2,770 sqft
  • $1,408 / sqft
$3,899,000
1616 Michigan Ave, Unit 1, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11969377
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 2,050 sqft
  • $695 / sqft
$1,425,000
4701 N Meridian Ave, Unit 512, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11877777
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 4,204 sqft
  • $1,903 / sqft
$7,999,000
900 Bay Dr, Unit 624-622-620, Miami Beach, FL 33141
  • MLS# A11913089
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,070 sqft
  • $505 / sqft
$1,550,000
1330 Ocean Dr, Unit 3CA, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11973535
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 3,758 sqft
  • $985 / sqft
$3,700,000
101 20th St, Unit 1707, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12011215
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,837 sqft
  • $4,105 / sqft
$15,750,000
5959 Collins Ave, Unit 1503, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11984382
  • 4 beds
  • 4 baths
  • 3,640 sqft
  • $1,456 / sqft
$5,299,000