Miami Condos For Sale

Properties Found: 88 (Displaying 1 - 20)
300 Sunny Isles Blvd, Unit 4-TS-04, Sunny Isles Beach, FL 33160
  • MLS# A11934985
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 4,695 sqft
  • $895 / sqft
$4,200,000
101 20th St, Unit 3503/06/09, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11695423
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 6,151 sqft
  • $4,056 / sqft
$24,950,000
3000 Island Blvd, Unit 2902, Aventura, FL 33160
  • MLS# A11971384
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 4,281 sqft
  • $886 / sqft
$3,795,000
2600 Island Blvd, Unit PH-1, Aventura, FL 33160
  • MLS# A12007016
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 4,930 sqft
  • $1,176 / sqft
$5,800,000
1040 Biscayne Blvd, Unit 4403, Miami, FL 33132
  • MLS# A11917394
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 4,327 sqft
  • $1,132 / sqft
$4,900,000
300 Biscayne Blvd Way, Unit 3201, Miami, FL 33131
  • MLS# A11655863
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,994 sqft
  • $1,978 / sqft
$7,900,000
700 Ne 26th Ter, Unit PH-02, Miami, FL 33137
  • MLS# A11824930
  • 5 beds
  • 7 baths
  • 6,834 sqft
  • $1,024 / sqft
$7,000,000
700 Ne 24th St, Unit 5401, Miami, FL 33137
  • MLS# A11899105
  • 5 beds
  • 5 baths
$3,250,000
300 Sunny Isles Blvd, Unit 4-TS-03, Sunny Isles Beach, FL 33160
  • MLS# A11989564
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,722 sqft
  • $1,073 / sqft
$3,995,000
60 Edgewater Dr, Unit TS-A, Coral Gables, FL 33133
  • MLS# A11994710
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 10,190 sqft
  • $976 / sqft
$9,950,000
851 Ne 1st Ave, Unit 4811, Miami, FL 33132
  • MLS# A11907124
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,852 sqft
  • $1,220 / sqft
$4,700,000
100 S Pointe Dr, Unit 1906/07, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11996028
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 4,378 sqft
  • $5,025 / sqft
$22,000,000
, Miami, FL 33133
  • MLS# A12016112
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 4,035 sqft
  • $743 / sqft
$2,999,000
2600 Island Blvd, Unit 1006, Aventura, FL 33160
  • MLS# A11974698
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 4,740 sqft
  • $738 / sqft
$3,500,000
10 Edgewater Dr, Coral Gables, FL 33133
  • MLS# A11988577
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 4,500 sqft
  • $1,333 / sqft
$5,999,000
2955 Shipping Ave, Unit 2955, Miami, FL 33133
  • MLS# A12003303
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 3,450 sqft
  • $1,116 / sqft
$3,850,000
175 Se 25th Rd, Unit 4202, Miami, FL 33129
  • MLS# A12013670
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 4,735 sqft
  • $2,281 / sqft
$10,800,000
300 Biscayne Blvd Way, Unit PH6001, Miami, FL 33131
  • MLS# A11872906
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 9,063 sqft
  • $2,924 / sqft
$26,500,000
3131 Ne 7th Ave, Unit PH5003, Miami, FL 33137
  • MLS# A12006042
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 2,887 sqft
  • $1,437 / sqft
$4,150,000
1 Collins Ave, Unit 207, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11899655
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 5,586 sqft
  • $3,133 / sqft
$17,500,000