Miami Condos For Sale

Properties Found: 88 (Displaying 21 - 40)
2000 S Ocean Dr, Unit PH1, Hallandale Beach, FL 33009
  • MLS# A12009630
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 5,832 sqft
  • $1,457 / sqft
$8,500,000
1000 Biscayne Blvd, Unit 5801, Miami, FL 33132
  • MLS# A11779907
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 10,411 sqft
  • $2,017 / sqft
$21,000,000
2675 S Bayshore Dr, Unit 402S, Miami, FL 33133
  • MLS# A11990673
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,950 sqft
  • $1,987 / sqft
$7,850,000
5801 Collins Ave, Unit 1200, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11979450
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 4,599 sqft
  • $935 / sqft
$4,299,000
1177 Hillsboro Mile, Unit 608, Hillsboro Beach, FL 33062
  • MLS# A11889144
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 5,640 sqft
  • $2,482 / sqft
$14,000,900
1160 101st St, Unit PH701, Bay Harbor Islands, FL 33154
  • MLS# A12004246
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,969 sqft
  • $1,257 / sqft
$4,990,000
445 Grand Bay Drive, Unit PH-1A, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11954185
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 8,435 sqft
  • $2,241 / sqft
$18,900,000
9001 Collins Ave, Unit S-201, Surfside, FL 33154
  • MLS# A12000789
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 5,729 sqft
  • $4,346 / sqft
$24,900,000
5975 Nw 25th Ct, Unit 213, Sunrise, FL 33313
  • MLS# A11955741
  • 5 beds
  • 2 baths
  • 1,520 sqft
  • $209 / sqft
$317,000
1925 Brickell Ave, Unit DPH3, Miami, FL 33129
  • MLS# A11907560
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 5,430 sqft
  • $589 / sqft
$3,199,000
1300 Monad Ter, Unit 11E, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A12001698
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 4,181 sqft
  • $1,913 / sqft
$8,000,000
7025 Fisher Island Dr, Unit 7025, Miami Beach, FL 33109
  • MLS# A11795550
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 7,630 sqft
  • $2,870 / sqft
$21,900,000
17901 Collins Ave, Unit 2604, Sunny Isles Beach, FL 33160
  • MLS# A11907422
  • 5 beds
  • 7 baths
  • 3,803 sqft
  • $2,445 / sqft
$9,300,000
2675 S Bayshore Dr, Unit 602S, Miami, FL 33133
  • MLS# A12003114
  • 5 beds
  • 5 baths
$7,900,000
5500 Island Estates Dr, Unit 1506, Aventura, FL 33160
  • MLS# A11966057
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 4,417 sqft
  • $1,257 / sqft
$5,550,000
10155 Collins Ave, Unit 1210, Bal Harbour, FL 33154
  • MLS# A12009407
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,300 sqft
  • $1,409 / sqft
$4,650,000
5225 Collins Ave, Unit PH8, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11947018
  • 5 beds
  • 8 baths
  • 8,280 sqft
  • $1,196 / sqft
$9,900,000
175 Se 25th Rd, Unit 4201, Miami, FL 33129
  • MLS# A11931843
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 4,725 sqft
  • $2,286 / sqft
$10,800,000
465 Brickell Ave, Unit 5701, Miami, FL 33131
  • MLS# A11922798
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 4,770 sqft
  • $2,725 / sqft
$12,999,000
788 Ne 23rd St, Unit 3801, Miami, FL 33137
  • MLS# A11987286
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,966 sqft
  • $1,512 / sqft
$5,995,000