Miami Condos For Sale

Properties Found: 88 (Displaying 41 - 60)
9349 Collins Ave, Unit 1101, Surfside, FL 33154
  • MLS# A11831654
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 6,726 sqft
  • $4,089 / sqft
$27,500,000
19707 Turnberry Way, Unit TS-4, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11994956
  • 5 beds
  • 7 baths
  • 4,820 sqft
  • $389 / sqft
$1,875,000
300 Biscayne Boulevard Way, Unit 5002E, Miami, FL 33131
  • MLS# A11974901
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 4,283 sqft
  • $2,334 / sqft
$9,998,000
7760 Sandy Ridge Dr, Unit 206, Kissimmee, FL 34747
  • MLS# A11931999
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,630 sqft
  • $182 / sqft
$479,000
1021 Hillsboro Mile, Unit RG, Hillsboro Beach, FL 33062
  • MLS# A11952607
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 5,400 sqft
  • $1,018 / sqft
$5,499,000
1000 Biscayne Blvd, Unit 5501, Miami, FL 33132
  • MLS# A11518048
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 9,200 sqft
  • $2,582 / sqft
$23,750,000
20355 Ne 34th Ct, Unit 2725, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11793782
  • 5 beds
  • 3 baths
  • 5,372 sqft
  • $316 / sqft
$1,700,000
17875 Collins Ave, Unit PH4501, Sunny Isles Beach, FL 33160
  • MLS# A11987266
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 6,353 sqft
  • $2,188 / sqft
$13,900,000
445 Grand Bay Dr, Unit 1001, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11896664
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 4,810 sqft
  • $2,058 / sqft
$9,900,000
5242 Fisher Island Dr, Unit 5242, Miami Beach, FL 33109
  • MLS# A11659114
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 6,120 sqft
  • $3,088 / sqft
$18,900,000
175 Se 25th Rd, Unit 2101, Miami, FL 33129
  • MLS# A11993789
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 5,489 sqft
  • $2,348 / sqft
$12,890,000
720 Ne 69th St, Unit 12S, Miami, FL 33138
  • MLS# A11968876
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 5,914 sqft
  • $845 / sqft
$4,995,000
17875 Collins Ave, Unit PH5002, Sunny Isles Beach, FL 33160
  • MLS# A11931079
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 8,081 sqft
  • $2,166 / sqft
$17,500,000
2900 Ne 7th Ave, Unit 4904, Miami, FL 33137
  • MLS# A11981992
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,812 sqft
  • $1,312 / sqft
$4,999,999
2711 S Ocean Dr, Unit 3905, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11987870
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 5,086 sqft
  • $1,770 / sqft
$9,000,000
4391 Collins Ave, Unit 512, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11901641
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 5,386 sqft
  • $2,228 / sqft
$12,000,000
100 S Pointe Dr, Unit 1106/07, Miami Beach, FL 33139
  • MLS# A11993312
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 4,378 sqft
  • $5,025 / sqft
$22,000,000
700 Ne 24th St, Unit 4702, Miami, FL 33137
  • MLS# A11874763
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,189 sqft
  • $1,223 / sqft
$3,900,000
18501 Collins Ave, Unit 3704, Sunny Isles Beach, FL 33160
  • MLS# A11953717
  • 5 beds
  • 7 baths
  • 6,695 sqft
  • $3,510 / sqft
$23,500,000
18501 Collins Ave, Unit 2301, Sunny Isles Beach, FL 33160
  • MLS# A11889676
  • 5 beds
  • 7 baths
  • 6,695 sqft
  • $3,361 / sqft
$22,500,000