Miami Condos For Sale

Properties Found: 88 (Displaying 61 - 80)
300 Biscayne Blvd Way, Unit 4602, Miami, FL 33131
  • MLS# A11959148
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 4,434 sqft
  • $2,255 / sqft
$10,000,000
460 Ne 28th St, Unit 4002, Miami, FL 33137
  • MLS# A11959834
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 2,248 sqft
  • $1,012 / sqft
$2,275,000
21200 Point Pl, Unit 1901, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11984553
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 4,169 sqft
  • $696 / sqft
$2,900,000
2221 Se 17th St, Unit PH3, Fort Lauderdale, FL 33316
  • MLS# A11954141
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 5,349 sqft
  • $2,991 / sqft
$16,000,000
, Miami, FL 33132
  • MLS# A11981590
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,004 sqft
  • $1,265 / sqft
$3,800,000
900 Brickell Key Blvd, Unit 1002, Miami, FL 33131
  • MLS# A11536506
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,608 sqft
  • $978 / sqft
$3,530,000
10203 Collins Ave, Unit 2701, Bal Harbour, FL 33154
  • MLS# A11952879
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 7,534 sqft
  • $5,309 / sqft
$40,000,000
1160 101 St, Unit 601, Bay Harbor Islands, FL 33154
  • MLS# A11951112
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 3,969 sqft
  • $951 / sqft
$3,775,000
300 Biscayne Boulevard Way, Unit PH5701, Miami, FL 33131
  • MLS# A11972645
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 9,958 sqft
  • $3,264 / sqft
$32,500,000
7918 West Dr, Unit PH-2002, North Bay Village, FL 33141
  • MLS# A11811909
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,700 sqft
  • $1,620 / sqft
$5,995,000
. Condominio Fundadores Marina Cap Cana, ,, FL
  • MLS# A11342586
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 6,452 sqft
  • $279 / sqft
$1,800,000
300 Biscayne Blvd Way, Unit 1901, Miami, FL 33131
  • MLS# A11933149
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,560 sqft
  • $1,896 / sqft
$6,750,000
175 Se 25 Rd, Unit 3902, Miami, FL 33129
  • MLS# A11750555
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 4,735 sqft
  • $2,070 / sqft
$9,800,000
17901 Collins, Unit PH4705, Sunny Isles Beach, FL 33160
  • MLS# A11637092
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 6,251 sqft
  • $3,119 / sqft
$19,499,000
2411 Laguna Circle, Unit PH3201, North Miami, FL 33181
  • MLS# A11680766
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 5,130 sqft
  • $1,559 / sqft
$8,000,000
, Key Biscayne, FL 33149
  • MLS# A11949193
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,186 sqft
  • $1,191 / sqft
$3,795,000
5959 Collins Ave, Unit 606, Miami Beach, FL 33140
  • MLS# A11949108
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 4,135 sqft
  • $1,088 / sqft
$4,500,000
17975 Collins Ave, Unit N1801, Sunny Isles Beach, FL 33160
  • MLS# A11945864
  • 5 beds
  • 7 baths
  • 4,780 sqft
  • $2,615 / sqft
$12,500,000
3802 Ne 207th St, Unit 2802, Aventura, FL 33180
  • MLS# A10742553
  • 5 beds
  • 4 baths
  • 4,690 sqft
  • $800 / sqft
$3,749,995
808 Brickell Key Dr, Unit 3901, Miami, FL 33131
  • MLS# A11907846
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 5,097 sqft
  • $980 / sqft
$4,995,000