Miami Condos For Sale

Properties Found: 88 (Displaying 81 - 88)
, Aventura, FL 33180
  • MLS# A11913532
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 4,684 sqft
  • $747 / sqft
$3,500,000
851 Ne 1st Ave, Unit PH5401, Miami, FL 33132
  • MLS# A11801407
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 6,513 sqft
  • $1,305 / sqft
$8,499,000
851 Ne 1st Ave, Unit PH5411, Miami, FL 33132
  • MLS# A11723909
  • 5 beds
  • 6 baths
  • 6,513 sqft
  • $1,457 / sqft
$9,490,000
99 Se 5th St, Unit UPH7201, Miami, FL 33131
  • MLS# A11917230
  • 5 beds
  • 9 baths
  • 9,074 sqft
  • $3,500 / sqft
$31,760,000
851 Ne 1st Ave, Unit 5312, Miami, FL 33132
  • MLS# A11913688
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 3,312 sqft
  • $1,132 / sqft
$3,750,000
8777 Collins Ave, Unit 501, Surfside, FL 33154
  • MLS# A11838680
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 6,924 sqft
  • $4,448 / sqft
$30,800,000
8777 Collins Avenue, Unit 702, Surfside, FL 33154
  • MLS# A11838701
  • 5 beds
  • 5 baths
  • 8,724 sqft
  • $4,602 / sqft
$40,150,000
17901 Collins Ave, Unit 3004, Sunny Isles Beach, FL 33160
  • MLS# A11812487
  • 5 beds
  • 7 baths
  • 4,131 sqft
  • $2,397 / sqft
$9,900,000