Miami Condos For Sale

Properties Found: 14 (Displaying 1 - 14)
19 W Harbour Isle Dr W, Unit 201, Fort Pierce, FL 34949
  • MLS# A12019658
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,989 sqft
  • $221 / sqft
$438,900
19 W Harbour Isle Dr W, Unit 103, Fort Pierce, FL 34949
  • MLS# A12019647
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,989 sqft
  • $221 / sqft
$438,900
3000 N Highway A1a, Unit 7C, Fort Pierce, FL 34949
  • MLS# A11817119
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,143 sqft
  • $373 / sqft
$799,000
2400 S Ocean Dr, Unit 2310, Fort Pierce, FL 34949
  • MLS# A11927710
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,504 sqft
  • $233 / sqft
$350,000
4949 N Highway A1a, Unit 161, Fort Pierce, FL 34949
  • MLS# A11989575
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,455 sqft
  • $255 / sqft
$624,900
1804 Blue Heron Ln, Fort Pierce, FL 34982
  • MLS# A12007929
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,286 sqft
  • $171 / sqft
$220,000
3120 N Highway A1a, Unit 1402, Fort Pierce, FL 34949
  • MLS# A11983323
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,867 sqft
  • $428 / sqft
$800,000
2400 S Ocean Dr, Unit 5513, Fort Pierce, FL 34949
  • MLS# A11996667
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 678 sqft
  • $302 / sqft
$205,000
2400 S Ocean Dr, Unit 413, Fort Pierce, FL 34949
  • MLS# A11972287
  • 1 bed
  • 689 sqft
  • $319 / sqft
$220,000
2400 S Ocean Dr, Unit 7222, Fort Pierce, FL 34949
  • MLS# A11950649
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,184 sqft
  • $236 / sqft
$279,000
319 Colony Ln, Unit B, Fort Pierce, FL 34982
  • MLS# A11952100
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,296 sqft
  • $154 / sqft
$199,000
, Fort Pierce, FL 34949
  • MLS# A11929689
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,184 sqft
  • $279 / sqft
$330,000
617 Ixoria Ave, Unit 29, Fort Pierce, FL 34982
  • MLS# A11497261
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 744 sqft
  • $222 / sqft
$165,000
2400 S Ocean Dr, Unit 7114, Fort Pierce, FL 34949
  • MLS# A11909908
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,184 sqft
  • $236 / sqft
$279,000