Miami Condos For Sale

Properties Found: 8 (Displaying 1 - 8)
1101 E Jackson St, Unit 1810, Tampa, FL 33602
  • MLS# A12014251
  • 2 beds
  • 2 baths
$1,171,776
1101 E Jackson St, Unit 3901, Tampa, FL 33602
  • MLS# A12015850
  • 4 beds
  • 3 baths
  • 4,072 sqft
  • $2,627 / sqft
$10,698,326
13287 Arbor Pointe Circle, Unit 304, Tampa, FL 33617
  • MLS# A11927020
  • 2 beds
  • 2 baths
$125,000
14315 Hanging Moss Cir, Unit 101, Tampa, FL 33613
  • MLS# A12004833
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 912 sqft
  • $170 / sqft
$155,000
13389 Arbor Pointe, Unit 204, Tampa, FL 33617
  • MLS# A11258998
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 800 sqft
  • $182 / sqft
$145,750
3015 S Ysabella St, Unit 803, Tampa, FL 33629
  • MLS# A11820537
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 2,305 sqft
  • $820 / sqft
$1,890,000
13285 Arbor Pointe Cir, Tampa, FL 33617
  • MLS# A11716839
  • 1 bed
  • 1 bath
$150,000
3015 S Ysabella St, Unit 3104, Tampa, FL 33629
  • MLS# A11811730
  • 4 beds
  • 5 baths
  • 5,700 sqft
  • $1,377 / sqft
$7,850,000