Miami Condos For Sale

Properties Found: 152 (Displaying 1 - 20)
5840 W Sample Rd, Unit 305, Coral Springs, FL 33067
  • MLS# A11952111
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,123 sqft
  • $223 / sqft
$250,900
1100 Nw 87th Ave, Unit 506, Coral Springs, FL 33071
  • MLS# A11947804
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 990 sqft
  • $181 / sqft
$179,000
9150 W Atlantic Blvd, Unit 1724, Coral Springs, FL 33071
  • MLS# A11993136
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,263 sqft
  • $210 / sqft
$265,500
9930 Twin Lakes Dr, Unit 7-L, Coral Springs, FL 33071
  • MLS# A11995668
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 768 sqft
  • $237 / sqft
$182,000
826 Twin Lakes Dr, Unit 18-D, Coral Springs, FL 33071
  • MLS# A11809249
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 768 sqft
  • $221 / sqft
$170,000
879 Twin Lakes Dr, Unit 1-B, Coral Springs, FL 33071
  • MLS# A11975378
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 768 sqft
  • $228 / sqft
$174,900
4309 Coral Springs Dr, Unit 2G, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A12002488
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,020 sqft
  • $166 / sqft
$335,000
8801 Wiles Rd, Unit 307, Coral Springs, FL 33067
  • MLS# A11918974
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,166 sqft
  • $214 / sqft
$250,000
777 Riverside Dr, Unit 1521, Coral Springs, FL 33071
  • MLS# A11957303
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 950 sqft
  • $197 / sqft
$187,000
8901 Nw 38th Dr, Unit 106, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A11919627
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,160 sqft
  • $142 / sqft
$165,000
8715 Shadow Wood Blvd, Unit 211, Coral Springs, FL 33071
  • MLS# A11918858
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,100 sqft
  • $200 / sqft
$220,000
10777 W Sample Rd, Unit 918, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A11980679
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,250 sqft
  • $140 / sqft
$174,999
3575 Broken Woods Dr, Unit 1004, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A12019048
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 900 sqft
  • $222 / sqft
$200,000
977 Riverside Dr, Unit 211, Coral Springs, FL 33071
  • MLS# A11917846
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 950 sqft
  • $195 / sqft
$185,000
2382 Nw 89th Dr, Unit 2382, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A12019495
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 850 sqft
  • $282 / sqft
$239,900
11461 Lakeview Dr, Unit 8A, Coral Springs, FL 33071
  • MLS# A12019075
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,105 sqft
  • $223 / sqft
$469,000
9250 W Atlantic Blvd, Unit 936, Coral Springs, FL 33071
  • MLS# A12005709
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,263 sqft
  • $194 / sqft
$245,000
8821 Wiles Rd, Unit 108, Coral Springs, FL 33067
  • MLS# A11989025
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,166 sqft
  • $244 / sqft
$285,000
9200 W Atlantic Blvd, Unit 1417, Coral Springs, FL 33071
  • MLS# A12006522
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 986 sqft
  • $232 / sqft
$229,000
3475 Broken Woods Dr, Unit 106, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A11936669
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 1,003 sqft
  • $134 / sqft
$134,900