Miami Condos For Sale

Properties Found: 152 (Displaying 21 - 40)
12262 Royal Palm Blvd, Unit B-8, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A11948489
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 629 sqft
  • $278 / sqft
$175,000
11101 Royal Palm Blvd, Unit 203, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A11995764
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 880 sqft
  • $182 / sqft
$160,000
8821 Wiles Rd, Unit 101, Coral Springs, FL 33067
  • MLS# A11949163
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,166 sqft
  • $244 / sqft
$285,000
5761 Riverside Dr, Unit 304B4, Coral Springs, FL 33067
  • MLS# A11990131
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 784 sqft
  • $223 / sqft
$175,000
10777 W Sample Rd, Unit 209, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A12018790
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 900 sqft
  • $172 / sqft
$155,000
3090 Coral Springs Dr, Unit 1, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A11983728
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 517 sqft
  • $242 / sqft
$125,000
, Coral Springs, FL 33071
  • MLS# A11927150
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,044 sqft
  • $235 / sqft
$245,000
3024 Coral Ridge Dr, Unit 215C, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A12012828
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 800 sqft
  • $238 / sqft
$190,000
875 Riverside Dr, Unit 735, Coral Springs, FL 33071
  • MLS# A12010072
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,000 sqft
  • $235 / sqft
$235,000
2496 Nw 89th Dr, Unit 2496, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A12007817
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 850 sqft
  • $258 / sqft
$219,000
12323 Nw 10th Dr, Unit C-6, Coral Springs, FL 33071
  • MLS# A12010704
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,850 sqft
  • $297 / sqft
$550,000
8437 Forest Hills Dr, Unit 304, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A12020196
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,068 sqft
  • $234 / sqft
$250,000
5721 Riverside Dr, Unit 202B5, Coral Springs, FL 33067
  • MLS# A12018929
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,106 sqft
  • $199 / sqft
$220,000
5841 Riverside Dr, Unit 106A3, Coral Springs, FL 33067
  • MLS# A11952803
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 950 sqft
  • $239 / sqft
$227,000
1200 Nw 87th Ave, Unit 410, Coral Springs, FL 33071
  • MLS# A11996559
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 990 sqft
  • $189 / sqft
$187,000
10762 La Placida Dr, Unit 7-308, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A12009740
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,080 sqft
  • $181 / sqft
$195,000
9000 Nw 28th Dr, Unit 1-307, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A12017018
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 815 sqft
  • $232 / sqft
$189,000
3149 Coral Ridge Dr, Unit 3149, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A11989791
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 966 sqft
  • $264 / sqft
$255,000
10068 Twin Lakes Dr, Unit 38-F, Coral Springs, FL 33071
  • MLS# A11792256
  • 2 beds
  • 2 baths
$200,000
3200 Coral Springs Dr, Unit 106, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A12018355
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,040 sqft
  • $149 / sqft
$154,900