Miami Condos For Sale

Properties Found: 152 (Displaying 41 - 60)
3100 Riverside Dr, Unit 305, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A11927204
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,275 sqft
  • $176 / sqft
$224,900
8705 Nw 38th Dr, Unit 3A, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A12016454
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,054 sqft
  • $189 / sqft
$199,000
4206 Nw 114th Terr, Unit 1, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A12016192
  • 3 beds
  • 2 baths
$299,000
3090 Coral Springs Dr, Unit 4, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A12015199
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 888 sqft
  • $225 / sqft
$200,000
9203 Nw 38th Dr, Unit 12, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A11947068
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 950 sqft
  • $180 / sqft
$171,450
2701 Riverside Dr, Unit 308-B, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A11988781
  • 1 bath
  • 468 sqft
  • $266 / sqft
$124,555
875 Riverside Dr, Unit 712, Coral Springs, FL 33071
  • MLS# A11981189
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,000 sqft
  • $215 / sqft
$215,000
9518 Sw 1st Ct, Unit 21-S, Coral Springs, FL 33071
  • MLS# A11964242
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,232 sqft
  • $218 / sqft
$269,000
9855 Westview Dr, Unit 723, Coral Springs, FL 33076
  • MLS# A12017032
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,000 sqft
  • $290 / sqft
$290,000
8901 Wiles Rd, Unit 103, Coral Springs, FL 33067
  • MLS# A11992612
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 984 sqft
  • $223 / sqft
$219,000
10001 W Atlantic Blvd, Unit 216, Coral Springs, FL 33071
  • MLS# A12015896
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 933 sqft
  • $235 / sqft
$219,000
2570 Coral Springs Dr, Unit 2570, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A11994793
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,246 sqft
  • $201 / sqft
$249,900
2850 Forest Hills Blvd, Unit 114, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A11854392
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,168 sqft
  • $218 / sqft
$255,000
8911 Nw 28th Dr, Unit 32B, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A12015933
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,200 sqft
  • $233 / sqft
$279,900
3282 Nw 103rd Ter, Unit 205-A, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A11962752
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 767 sqft
  • $215 / sqft
$164,900
5840 W Sample Rd, Unit 306, Coral Springs, FL 33067
  • MLS# A11899552
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,120 sqft
  • $241 / sqft
$270,000
11477 Nw 39th Ct, Unit 205-1, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A12009237
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 840 sqft
  • $236 / sqft
$198,550
3535 Broken Woods Dr, Unit 302, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A11990713
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,124 sqft
  • $142 / sqft
$160,000
2305 Nw 89th Dr, Unit 707, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A11984567
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 790 sqft
  • $252 / sqft
$199,000
3149 Riverside Dr, Unit B-202, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A12012416
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 900 sqft
  • $167 / sqft
$150,000