Miami Condos For Sale

Properties Found: 152 (Displaying 141 - 152)
8801 Wiles Rd, Unit 208, Coral Springs, FL 33067
  • MLS# A11958654
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,166 sqft
  • $257 / sqft
$300,000
1100 Nw 87th Ave, Unit 401, Coral Springs, FL 33071
  • MLS# A11936966
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 990 sqft
  • $199 / sqft
$196,999
3307 Nw 108th Dr, Unit 8, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A11937376
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,170 sqft
  • $170 / sqft
$199,000
958 Coral Club Dr, Unit 958, Coral Springs, FL 33071
  • MLS# A11951211
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,074 sqft
  • $242 / sqft
$260,000
3307 Nw 108th Dr, Unit 8B, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A11918654
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,250 sqft
  • $182 / sqft
$227,900
1563 Nw 94th Way, Unit 09, Coral Springs, FL 33071
  • MLS# A11831306
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,633 sqft
  • $398 / sqft
$649,900
3361 Nw 85th Ave, Unit 307, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A11884146
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 958 sqft
  • $183 / sqft
$174,900
3045 Nw 118th Dr, Unit 227-F, Coral Springs, FL 33065
  • MLS# A11915304
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 800 sqft
  • $263 / sqft
$210,000
10192 Twin Lakes Dr, Unit 14-F, Coral Springs, FL 33071
  • MLS# A11789188
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 768 sqft
  • $247 / sqft
$190,000
5860 W Sample Rd, Unit 104, Coral Springs, FL 33067
  • MLS# A11523725
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 808 sqft
  • $316 / sqft
$255,000
1097 Coral Club Dr, Unit 1097, Coral Springs, FL 33071
  • MLS# A11815163
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 816 sqft
  • $233 / sqft
$190,000
5940 W Sample Rd, Unit 304, Coral Springs, FL 33067
  • MLS# A11523556
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,120 sqft
  • $313 / sqft
$350,000