Miami Condos For Sale

Properties Found: 203 (Displaying 101 - 120)
1401 S Ocean Blvd, Unit 407, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11988073
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,426 sqft
  • $403 / sqft
$575,000
1100 Se 5th Ct, Unit 83, Pompano Beach, FL 33060
  • MLS# A11985889
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,172 sqft
  • $414 / sqft
$485,000
241 Se 9th Ave, Unit 110, Pompano Beach, FL 33060
  • MLS# A11818933
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 722 sqft
  • $193 / sqft
$139,000
4280 Oaks Ter, Unit 203, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A12004776
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,620 sqft
  • $185 / sqft
$300,000
1245 Sw 46th Ave, Unit 1209, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11737818
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 813 sqft
  • $240 / sqft
$195,000
4581 W Mcnab Rd, Unit 28, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A12000843
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 470 sqft
  • $319 / sqft
$150,000
2661 S Course Dr, Unit 805, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A12004113
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 852 sqft
  • $147 / sqft
$125,000
2322 S Cypress Bend Dr, Unit 311, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A12003619
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,000 sqft
  • $215 / sqft
$215,000
, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11887244
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,170 sqft
  • $170 / sqft
$199,000
4007 N Cypress Dr, Unit 104, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11941786
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,500 sqft
  • $147 / sqft
$219,900
3510 Oaks Way, Unit 408, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11962332
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,620 sqft
  • $198 / sqft
$320,000
1821 Ne 40th Ct, Unit 302, Pompano Beach, FL 33064
  • MLS# A12003452
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,250 sqft
  • $232 / sqft
$290,000
1235 Sw 46th Ave, Unit 707, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11818090
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 903 sqft
  • $221 / sqft
$200,000
2200 S Cypress Bend Dr, Unit 406, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11942832
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,222 sqft
  • $184 / sqft
$225,000
777 S Federal Hwy, Unit RP615, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11982965
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 630 sqft
  • $254 / sqft
$159,900
1505 N Riverside Dr, Unit 604, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11750052
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,069 sqft
  • $365 / sqft
$390,000
3201 Ne 8th St, Unit 405, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11969084
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,100 sqft
  • $318 / sqft
$350,000
2228 N Cypress Bend Dr, Unit 103, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11960527
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 825 sqft
  • $302 / sqft
$249,000
1340 Ne 28th Ave, Unit 244, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11984185
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,065 sqft
  • $225 / sqft
$240,000
3301 S Palm Aire Dr, Unit 106, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11995710
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,112 sqft
  • $189 / sqft
$210,000