Miami Condos For Sale

Properties Found: 204 (Displaying 161 - 180)
800 Cypress Grove Dr, Unit 509, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11981864
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 1,620 sqft
  • $154 / sqft
$250,000
4341 W Mcnab Rd, Unit 27, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11870228
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,148 sqft
  • $174 / sqft
$199,900
2701 Ne 1st St, Unit 203, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11939611
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 780 sqft
  • $372 / sqft
$290,000
2651 S Course Dr, Unit 203, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11979369
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,100 sqft
  • $209 / sqft
$229,900
2681 S Course Dr, Unit 209, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11970497
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,100 sqft
  • $182 / sqft
$200,000
2611 N Riverside Dr, Unit 901, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11977069
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,102 sqft
  • $558 / sqft
$615,000
2320 S Cypress Bend Dr, Unit 206, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11950217
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,000 sqft
  • $180 / sqft
$179,900
20 N Ocean Blvd, Unit 1410, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11976827
  • 1 bath
  • 696 sqft
  • $1,488 / sqft
$1,035,900
20 N Ocean Blvd, Unit 1403, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11976815
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,815 sqft
  • $1,461 / sqft
$2,650,900
20 N Ocean Blvd, Unit 17B, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11976806
  • 2 beds
  • 3 baths
  • 2,388 sqft
  • $1,817 / sqft
$4,337,900
, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11745314
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 813 sqft
  • $220 / sqft
$179,000
600 Pine Dr, Unit 111, Pompano Beach, FL 33060
  • MLS# A11975040
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,000 sqft
  • $240 / sqft
$240,000
2681 S Course Dr, Unit 204, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11953451
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,100 sqft
  • $254 / sqft
$279,000
160 Cypress Club Dr, Unit 608, Pompano Beach, FL 33060
  • MLS# A11971416
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 982 sqft
  • $273 / sqft
$268,500
3010 N Course Dr, Unit 310, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11970720
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,100 sqft
  • $232 / sqft
$254,900
3425 Norfolk St, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11963200
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 2,502 sqft
  • $478 / sqft
$1,195,000
4030 W Palm Aire Dr, Unit 104, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11965134
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,216 sqft
  • $210 / sqft
$255,000
2350 Ne 14th St Cswy, Unit 507, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11959179
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,080 sqft
  • $213 / sqft
$230,000
730 N Ocean Blvd, Unit 1205, Pompano Beach, FL 33062
  • MLS# A11708487
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 1,830 sqft
  • $1,300 / sqft
$2,379,000
4421 W Mcnab Rd, Unit 20, Pompano Beach, FL 33069
  • MLS# A11942693
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 800 sqft
  • $256 / sqft
$205,000