Miami Condos For Sale

Properties Found: 186 (Displaying 101 - 120)
5940 Nw 64 Th Ave, Unit 109, Tamarac, FL 33319
  • MLS# A11900598
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 880 sqft
  • $150 / sqft
$131,975
6195 Rock Island Rd, Unit 503, Tamarac, FL 33319
  • MLS# A12008405
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 995 sqft
  • $201 / sqft
$199,900
7611 Southampton Ter, Unit 110, Tamarac, FL 33321
  • MLS# A11990381
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,508 sqft
  • $186 / sqft
$280,000
8005 Lagos De Campo Blvd, Unit L-4, Tamarac, FL 33321
  • MLS# A11993487
  • 2 beds
  • 1 bath
  • 1,072 sqft
  • $168 / sqft
$180,000
7535 Trent Dr, Unit 202, Tamarac, FL 33321
  • MLS# A12000906
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,325 sqft
  • $128 / sqft
$170,000
8810 W Mcnab Rd, Unit 306, Tamarac, FL 33321
  • MLS# A11996558
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 920 sqft
  • $152 / sqft
$139,900
6090 Nw 64th Ave, Unit 310, Tamarac, FL 33319
  • MLS# A11766438
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 880 sqft
  • $147 / sqft
$129,000
6061 Shakerwood Cir, Unit 208, Tamarac, FL 33319
  • MLS# A11912815
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 775 sqft
  • $219 / sqft
$169,900
8421 Lagos De Campo Blvd, Unit 309T, Tamarac, FL 33321
  • MLS# A12006283
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,025 sqft
  • $205 / sqft
$210,000
5628 Rock Island Rd, Unit 185, Tamarac, FL 33319
  • MLS# A11723515
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,030 sqft
  • $184 / sqft
$189,900
9610 S Belfort Cir, Unit 107, Tamarac, FL 33321
  • MLS# A12005710
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 827 sqft
  • $239 / sqft
$198,000
8350 Sands Point Blvd, Unit E101, Tamarac, FL 33321
  • MLS# A11953165
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,075 sqft
  • $183 / sqft
$197,000
7775 Southampton Ter, Unit 305, Tamarac, FL 33321
  • MLS# A11910844
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,444 sqft
  • $132 / sqft
$189,900
6021 Nw 61st Ave, Unit 208, Tamarac, FL 33319
  • MLS# A11917588
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 660 sqft
  • $150 / sqft
$99,000
10709 W Clairmont Cir, Unit 111, Tamarac, FL 33321
  • MLS# A11986977
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 827 sqft
  • $224 / sqft
$185,000
8810 W Mcnab Rd, Unit 204, Tamarac, FL 33321
  • MLS# A11995636
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 730 sqft
  • $103 / sqft
$75,000
9674 S Belfort Cir, Unit 202, Tamarac, FL 33321
  • MLS# A11781618
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 827 sqft
  • $164 / sqft
$135,850
9150 Lime Bay Blvd, Unit 212, Tamarac, FL 33321
  • MLS# A11938364
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 700 sqft
  • $183 / sqft
$128,000
9743 W Mcnab Rd, Unit 209, Tamarac, FL 33321
  • MLS# A12001858
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 820 sqft
  • $220 / sqft
$180,000
9753 W Mcnab Rd, Unit 112, Tamarac, FL 33321
  • MLS# A11915807
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 820 sqft
  • $213 / sqft
$175,000