Miami Condos For Sale

Properties Found: 785 (Displaying 1 - 20)
1720 Harrison St, Unit 14D, Hollywood, FL 33020
  • MLS# A12024549
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 818 sqft
  • $241 / sqft
$197,000
3850 Washington St, Unit 1010, Hollywood, FL 33021
  • MLS# A12024297
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,164 sqft
  • $169 / sqft
$197,000
140 S Dixie Hwy, Unit 835, Hollywood, FL 33020
  • MLS# A11872100
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,220 sqft
  • $254 / sqft
$310,000
2145 Pierce St, Unit 326, Hollywood, FL 33020
  • MLS# A11955124
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 510 sqft
  • $176 / sqft
$89,900
1600 S Ocean Dr, Unit 16B, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11961729
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,218 sqft
  • $349 / sqft
$424,898
3000 S Ocean Dr, Unit 702, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11826464
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,288 sqft
  • $349 / sqft
$449,900
4001 S Ocean Dr, Unit 3B, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11940056
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,346 sqft
  • $390 / sqft
$524,900
140 S Dixie Hwy, Unit 513, Hollywood, FL 33020
  • MLS# A12000824
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,200 sqft
  • $242 / sqft
$290,000
3001 S Ocean Dr, Unit 1611, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A12011997
  • 3 beds
  • 2 baths
  • 2,465 sqft
  • $527 / sqft
$1,299,000
3101 S Ocean Dr, Unit 2708, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11818655
  • 3 beds
  • 3 baths
  • 3,091 sqft
  • $1,019 / sqft
$3,150,000
1811 Jefferson St, Unit 501, Hollywood, FL 33020
  • MLS# A11934409
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,332 sqft
  • $124 / sqft
$165,000
2501 S Ocean Dr, Unit PH6, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A12016698
  • 1 bath
  • 590 sqft
  • $483 / sqft
$285,000
2501 S Ocean Dr, Unit 1228, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11796150
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 835 sqft
  • $646 / sqft
$539,000
1410 S Ocean Dr, Unit 601, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11983717
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,041 sqft
  • $471 / sqft
$489,900
1600 S Ocean Dr, Unit 17D, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A12007555
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 832 sqft
  • $282 / sqft
$235,000
4001 S Ocean Dr, Unit 4M, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11938785
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,358 sqft
  • $390 / sqft
$529,900
1410 S Ocean Dr, Unit 208, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11963267
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,288 sqft
  • $232 / sqft
$299,000
2501 S Ocean Dr, Unit 1617, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11961383
  • 1 bed
  • 1 bath
  • 835 sqft
  • $569 / sqft
$474,800
2751 S Ocean Dr, Unit 208S, Hollywood, FL 33019
  • MLS# A11926774
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,868 sqft
  • $267 / sqft
$498,000
2781 Taft St, Unit 303, Hollywood, FL 33020
  • MLS# A11967353
  • 2 beds
  • 2 baths
  • 1,040 sqft
  • $183 / sqft
$189,900